Monday 1 June 2020 | دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
بازدید: 116

سوشا مکانی: جرو بحث قلعه‌نویی و تارتار سو تفاهم بود

گلر نفت مسجد سلیمان در مورد شرایط خودش و تیمش و برتری مقابل پیکان صحبت کرد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، سوشا مکانی در خصوص شرایط خودش و تیم نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: در مورد شرایط خودم که روز به روز در حال بهتر شدن هستم و از وقتی که لیگ ایران برگشتم به دلیل اینکه مدتی بازی رسمی انجام نداده بودیم نیاز به این داشتم که مورد اعتماد قرار بگیرم و خوشحالم که این اعتماد در نفت مسجد سلیمان و از سوی کادرفنی و البته مردم و هواداران خوب این شهر به من شد و همه تلاشم را تا کنون به کار گرفتم و از این به بعد هم به کار می‌گیرم تا جواب اعتمادشان را به بهترین شکل بدهم و باعث خوشحالی آنها شوم.

وی در مورد بازگشتش به لیگ ایران گفت: بازگشت من به لیگ ایران به معنی این نیست که بازی در لیگ نروژ را برای همیشه فراموش کردم. لیگ نروژ به دلیل اختلاف زمانی که با فوتبال ما دارد باعث می‌شود مدتی از شرایط بازی دور باشم و فصل قبل هم در این فرصت به نفت آبادان رفتم و بعد از چند ماه برگشتم و از همان ابتدا در شرایط بازی بودم و بازی کردم.

گلر نفت مسجد سلیمان در مورد دیدار با سپاهان و اتفاقاتی که در آن رخ داد هم خاطر نشان کرد: در آن بازی به من از سوی کادرفنی اعتماد شد و خوشحالم که توانستم جواب این اعتماد را به خوبی بدهم و وظیفه‌ای که به من محول شده بود را به انجام برسانم. در مورد اتفاقات بعد از بازی هم باید بگویم یک سو تفاهمی ایجاد شد و نباید بیش از حد به آن پرداخته شود. من افتخار این را دارم که آقای قلعه‌نویی به عنوان پرافتخارترین سرمربی لیگ برتر و یکی از بهترین مربیان تاریخ فوتبال ایران همیشه به من لطف داشته و در تیم‌های مختلف حتی استقلال خواهان جذب من بود و این برایم افتخار است و خوشحال شدم که از عملکرد من تمجید کرد ولی مساله‌ای که در مورد تمارض و وقت کشی مطرح شد یک سو تفاهم بود. یک حرفی در عصبانیت زده می‌شود که مربوط به همان دقیقه است ولی تا یک ماه در موردش صحبت می‌شود و بهتر است دیگر در مورد آن صحبت نکنیم.

مکانی در مورد دلیل پیوستنش به نفت و اینکه با توجه به سوابقش و پیشنهاداتی که داشت می‌توانست به تیم مطرح‌تری برود، گفت: من از جایگاه خودم در تیم نفت ناراضی نیستم و آن را برای خودم کوچک نمی‌دانم. نفت تیم خوبی است و هواداران عاشقی دارد که به آن حیات داده‌اند و همه ما هم برای خوشحال کردن آنها زحمت می‌کشیم. تیم ما به بلوغی رسیده که ۴ دیدار سخت مقابل مدعیان قهرمانی داشتیم و مقابل هیچ کدام شکستی نخوردیم و در بازی با پیکان اولین بردمان را هم بدست آوردیم و به قدری خوب بودیم که ۲ بار از حریف عقب افتادیم ولی به بازی برگشتیم و ۳ امتیاز ارزشمند کسب کردیم.

وی در مورد دو گلی که از شهریار مقانلو دریافت کرد هم گفت: من در مورد عملکرد فنی خودم نظر نمی‌دهم و فقط می‌گویم خوشحالم که نتیجه بازی به سود ما تمام شد. در مورد شهریار مقانلو به هر حال او توانایی‌های زیادی دارد و به همین دلیل است که گل‌های زیادی برای تیمش زده و آقای گل لیگ است.

گلر نفت مسجد سلیمان در مورد رقابتش با حبیب فرعباسی در این تیم هم عنوان کرد: حبیب گلر خوب و جوانی است که مطمئنم می‌تواند در ادامه راهی که دارد افتخارات زیادی داشته باشد. او در حال حاضر می‌تواند به تیم امید ایران خیلی کمک کند و امیدوارم مسئولان تیم امید و هرکسی که قرار است در کادرفنی باشد به او اعتماد کند چرا که توانایی‌اش را دارد. در مورد رقابت هم باید بگویم من همیشه در کنار رقابتی که با هم پستی‌هایم داشتم رفیق آنها هم بوده‌ام و همه آنها از بیرانوند گرفته تا امیر عابدزاده و رشید مظاهری و… هم اتاقی و رفیق صمیمی بودیم و هیچ وقت رقابت مانع رفاقت ما نشده است.

مکانی در مورد اینکه از حواشی گذشته فاصله گرفته و این تعمدی بوده یا شرایط برایش رقم زده هم توضیح داد: من هیچ وقت دنبال حاشیه نبودم و در طول زندگی هیچ حاشیه‌ جدی نداشتم و فکر می‌کنم حاشیه دنبال من بود و همه مواردی که برایم ایجاد شد خود ماجرا شاید ۵ درصد بود ولی ۹۵ درصد آن با بولد کردند که بعضاً هدایت شده بود. بخشی از آن به دلیل بازی کردن در تیمی مثل پرسپولیس بود که حتی اگر ساکت هم باشی برایت حاشیه می‌سازند و بخشی از آن به دلیل این است که با تجربه‌تر شدم و حواسم بیشتر جمع است.

وی در مورد اینکه با توجه به ترافیک در دروازه تیم ملی به دعوت شدن دوباره فکر می‌کند یا نه هم گفت: من نمی‌خواهم حرفی بزنم که برداشت بدی از آن شود و یا اینکه بخواهم عملکرد گلرهای دعوت شده را زیر سوال ببرم. روزی گفته می‌شد ما بعد از مرحوم حجازی و عابدزاده گلر خوب نداریم ولی حالا پرسیده می‌شود که ترافیک گلر خوب داریم و این اتفاق خوبی است ولی این اتفاق خوبی است که بازی‌ها به دقت رصد می‌شود و کسانی که واقعاً لیاقتش را دارند و از همه بهتر هستند دعوت می‌شوند و امیدوارم در ادامه هم همینطور باشند و کسانی که واقعاً بهتر هستند دعوت شوند.

گلر نفت در مورد اینکه تساوی‌های این تیم سوژه شکبه‌های اجتماعی شده بود هم عنوان کرد:‌ بله مثلاً اینکه به شوخی می‌گفتند حتی از بارسا هم می‌توانیم مساوی بگیریم و این یک تعریف از تیم ما است. خوشحالم که مقابل ۴ تیم مدعی شکست نخوردیم و حالا اولین بردمان را هم بدست آوردیم.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of