۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵

سواری پراید با ۱۵۵ کیلوتریاک در کویر طبس توقیف شد

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: مأموران یگان تکاوری"دیهوک" در بازرسی از یک سواری پراید در مناطق کویری شهرستان"طبس" 155 کیلوگرم تریاک کشف کردند.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار”ناصر فرشید” اظهار داشت: مأموران یگان تکاوری”دیهوک” شهرستان طبس با دریافت اطلاعاتی مبنی بر حمل مواد مخدر توسط سوداگران مرگ از مناطق کویری این شهرستان، موضوع را پیگیری کردند و تیم های ویژه مبارزه با مواد مخدر به محل اعزام شدند.

وی بیان داشت: مأموران هنگام پایش مناطق کویری شهرستان”طبس” به یک سواری پراید که قصد داشت از محورهای فرعی وارد جاده اصلی شود مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو ۱۵۵ کیلوگرم تریاک کشف و یک متهم را دستگیر کردند که به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شد.

سردار فرشید بر عزم جدی مبارزه پلیس با سوداگران مرگ تأکید کرد و گفت: مأموران جان برکف نیروی انتظامی در استان خراسان جنوبی به صورت شبانه روز در حال انجام وظیفه هستند و اجازه جولان به سوداگران مرگ و یا برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهند داد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x