۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰

سهیل مهدی اعلام کرد: امکان برگزاری همزمان مسابقات از هفته ۲۸

رییس کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران اعلام کرد علاوه بر مسابقات دو هفته پایانی لیگ برتر که قرار است به صورت همزمان انجام شود، این امکان وجود دارد که برخی رقابت‌های اثرگذار هفته ۲۸ نیز به صورت همزمان باشد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت از هفته ۲۱ لیگ برتر فوتبال ایران دیدار تیم های فوتبال استقلال و شهرخودرو معوق شد که قرار است این مسابقه دوشنبه ۳۱ خرداد برگزار شود. همچنین از سری رقابت های هفته ۲۲ لیگ برتر، دیدار تیم های فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمان معوق شد که قرار است این دیدار نیز یکم تیرماه انجام شود.

به صورت کلی اما رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران تا هفته ۲۳ انجام شده و برنامه مسابقات نیز از هفته ۲۴ تا پایان هفته ۲۷ مشخص است و زمان برگزاری سه هفته پایانی لیگ هنوز معلوم نیست.

سهیل مهدی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با شرایط برگزاری سه هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران، اظهار کرد: بر اساس قانون باید دو هفته پایانی مسابقات به صورت همزمان برگزار شود.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم و این امکان فراهم باشد، برخی مسابقات اثرگذار را در هفته ۲۸ لیگ برتر نیز به صورت همزمان برگزار می کنیم.

رییس کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران در مورد اعلام زمان برگزاری مسابقات هفته‌های باقی مانده لیگ برتر بیان کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا ابتدای هفته آینده برنامه کامل لیگ برتر تهیه و اعلام شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments