۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸

سهم خواهی کاندیداهای پوششی در کابینه دولت سیزدهم

لیست‌هایی که در قالب گمانه زنی منتشر می‌شود عموماً منشا جبهه پایداری دارد. با یک بررسی کوتاه می‌توان به منشا گمانه بازی‌های سیاسی پی برد تا رسید به زاکانی، جلیلی و کسانی که این‌ها را در پیشانی حمله به دولت سیزدهم قرار داده‌اند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت؛ انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ با پیروزی ابراهیم رئیسی به پایان رسید و حالا نوبت تعیین کابینه جدید در دولت سیزدهم است. کاندیداهای پوششی در انتخابات ۱۴۰۰ دلشان را حسابی صابون‌ زده‌اند و منتظر سهم‌خواهی خود در کابینه دولت سیزدهم هستند.

با توجه به صحبت‌های ابراهیم رئیسی در خصوص ایجاد دولت فراجناحی این سوال در ذهن ایجاد می‌شود که آیا رئیسی کاندیداهای پوششی خود را هم در کابینه دولتش راه نمی‌دهد؟

روزنامه آفتاب‌یزد در یادداشتی در خصوص همین موضوع پرداخته است که مشروح آن به شرح زیر است.

لیست‌هایی که در قالب گمانه زنی منتشر می‌شود عموماً منشا جبهه پایداری دارد. با یک بررسی کوتاه می‌توان به منشا گمانه بازی‌های سیاسی پی برد تا رسید به زاکانی، جلیلی و کسانی که این‌ها را در پیشانی حمله به دولت سیزدهم قرار داده اند.

رئیسی حتماً می‌داند برخی‌هایی که این روزها با ظرافت بین گمانه زنی‌ها گنجانده می‌شوند از چه آبشخوری بهره مند هستند و متعلق به کدام مشارب فکری و سیاسی و لابد رئیسی می‌داند انصرافی‌های طلبکار، اگر دلسوز او و نگران وضعیت مردم و معیشت مردم بودند سهم خواهانه مشغول بازی‌های رسانه‌ای برای ایجاد فشار و بالابردن هزینه ی بودن و نبودن خود نبودند!

این روزها مردم تا می‌خواهند خوشحالی کنند با یک لیست از همین انصرافی‌های طلبکار مواجه می‌شوند و عملا به جای شادی دچار استرس می‌شوند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments