۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸

سنگ سفیدی: دیدارهای دوستانه قبل از جام ملتها مثمر ثمر است

بازیکن تیم ملی فوتسال معتقد است برگزاری مسابقات تدارکاتی پیش از شروع جام ملتهای آسیا ثمر بخش بوده و به روند رشد و موفقیت تیم کمک بسزایی می کند.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از سایت رسمی فدراسیون محمدرضا سنگ سیفدی، عضو تیم ملی فوتسال گفت: بعد از یک سال وقفه و نداشتن بازی بین المللی به دلیل شیوع ویروس کرونا، بالخره تمرینات و بازیهای دوستانه استارت خورد که بدون شک برگزاری این نوع مسابقات، به روند رشد و موفقیت تیم کمک بسزایی می کند.

وی در ادامه باین کرد: برگزاری مسابقات دوستانه و تدارکاتی قبل از شروع جام ملتها ها به ما کمک بسزایی می کند تا به هماهنگی لازم برسیم.  حضور در جام ملتها بدون بازی تدارکاتی بسیار سخت است.

سنگ سفیدی ادامه داد: برگزاری این بازی نیاز بود چرا که کادر فنی پس از مدتها بازیکنان را ارزیابی کرد و پی به نقاط ضعف و قوت تیم برد.

وی افزود: در بازی اول دو تیم بعد از چند وقت به میدان آمدند و در واقع  در مسابقه اول آنطور که باید از بازی فوتسال لذت نبردیم و شاهد نمایش فوتسال حرفه ای نبودیم. اما در بازی دوم، دو تیم هماهنگ تر شدند و رقابت پایاپایی را شاهد بودیم. ما از تجربیاتمان استفاده کردیم و توانستیم پیروز میدان شویم.

سنگ سفیدی در پایان گفت: در مسابقه دوم، در ظرف یک دقیقه ۲ گل خوردیم و با درایت و تجربه کادر فنی، توانستیم به بازی برگردیم و گل های خورده را جبران کنیم و در نهایت پیروز میدان شویم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x