۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰

سناتور اسکات: GOP حزب ترامپ نیست، بلکه حزب رأی دهندگان است.

سناتور ریک اسکات روز یکشنبه از نام بردن از حزب GOP به عنوان حزب رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ خودداری کرد و تصدیق کرد که رئیس جمهور جو بایدن کاملا برنده قانونی انتخابات 2020 کاخ سفید است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری سلامت به نقل از Yahoo، سناتور ریک اسکات روز یکشنبه از نام بردن از حزب GOP به عنوان حزب رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ خودداری کرد و تصدیق کرد که رئیس جمهور جو بایدن کاملا برنده قانونی انتقادات ۲۰۲۰ کاخ سفید است.

در مصاحبه‎ای در فاکس نیوز یکشنبه، رئیس کمیته سناتور جمهوری خواه ملی پیام خود را مبنی بر لغو جنگ داخلی جمهوری خواهان تکرار کرد.

اما اظهارات اسکات برای میزبانی کریس والاس همچنین بر اختلافات میان حزبی که وی در حال هدایت آن در تلاش‌های حزب GOP برای بازپس گیری سنا در انتخابات میان دوره‌ای ۲۰۲۲ است، تأکید می‌کند.

اسکات در پاسخ به سوال والاس که آیا حزب جمهوری خواه هنوز حزب دونالد ترامپ است، پاسخ داد که حزب جمهوری خواه حزب رأی دهندگان است و همیشه بوده است.

حزب GOP باید به فکر انتخابات ۲۰۲۲ باشد…

اسکات گفت: حدود یک هفته پیش با ترامپ صحبت کردم، و من به او گفتم این کار من است. وظیفه من کمک به سناتورهای جمهوری خواه در سراسر کشور است.

حزب GOP و ترامپ

NRSC گزارش داد که رئیس جمهور سابق با من عهد بست که به من در انجام این کار کمک کند، افزود: من معتقدم که او مفید خواهد بود، اما من فکر می‌کنم سایر جمهوریخواهان نیز مفید خواهند بود.

اسکات تأکید کرد که در انتخابات میان دوره‌ای از جمهوری خواهان فعلی پشتیبانی خواهد کرد.

وی افزود: من از همه مقامات جمهوری خواه حزب GOP در تمام رقابت‌های سنا حمایت می‌کنم. بنابراین من معتقدم که همه اعضای فعلی ما برنده خواهند شد.

اسکات همچنین اعلام نکرد که بایدن در ماه نوامبر گذشته در میدان ریاست جمهوری برنده شده است، هرچند او گفت: افرادی وجود دارند که معتقدند ما باید اطمینان حاصل کنیم که مردم از انصاف و صحت انتخابات راحت هستند.

مصاحبه اسکات پس از حضور وی در روز جمعه در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کار در فلوریدا صورت گرفت، جایی که وی در یک سخنرانی گفت که در مناظره میان جمهوری خواهان درباره نقش ترامپ در حزب GOP میانجیگری نمی‌کند.

ترامپ قرار است روز یکشنبه در این کنفرانس سخنرانی کند و اولین سخنرانی مهم خود را از زمان ترک دفتر در شورش ماه گذشته در کاپیتول ارائه دهد.

 

مترجم: سید محمد معین حبیبی پاسدار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x