۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۸

سمیعی: پرسپولیس را با قرض اداره کردیم

مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درست است که باشگاه را با قرض اداره کردیم؛ اما قرض کردیم تا بدهی‌ها را پرداخت کنیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت جعفر سمیعی بعد از قهرمانی پرسپولیس در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: این ایام را در ابتدا تبریک می‌گویم و خوشحالم قهرمانی در این ایام صورت گرفت. پنجمین قهرمانی خاص‌تر شد و امیدوارم ادامه‌دار باشد و هواداران هم خوشحال باشند.

وی درباره وضعیت مالی باشگاه، گفت: بهتر از من شما می‌دانید که از اول تاریخ تا به امروز، پرسپولیس اینقدر مشکل مالی نداشته است. این نکته را بگویم قرض روی قرض نداشتیم. درست است که باشگاه را با قرض اداره کردیم؛ اما قرض کردیم تا بدهی‌ها را پرداخت کنیم. امیدوارم در سال جدید شرایط مالی خوبی را تعریف کنیم تا به مرور باشگاه را از این بدهی خارج کرده و به مسیر اصلی برگردیم.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به اینکه این تیم تاریخ‌سازی جدیدی داشته، گفت: مانند خیلی از هواداران خوشحالم و این شب به یادماندنی بود.

سمیعی درباره تمدید قرارداد چند بازیکن و بدهی کالدرون یادآور شد: اجازه دهید خوش باشیم! بحث تمدیدها را خیلی وقت پیش با بازیکنان صحبت کردیم. فکر می‌کنم چون در کورس قهرمانی بودیم، می‌خواستند تمرکزشان روی قهرمانی باشد گفتند بعد از پایان لیگ به باشگاه مراجعه می‌کنند.

وی درباره کمک وزیر ورزش، خاطرنشان کرد: اگر به شما کمک کرده، به ما هم کمک کرده است.

سمیعی درباره جدایی کنعانی‌زادگان و پیوستن مغانلو به سپاهان گفت: درباره کنعانی‌زادگان من هم مثل شما شنیده‌ام اما درباره مغانلو اطلاعی ندارم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments