۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳

سلطانی‌فر: باکی از جوسازی مفسدین علیه مدیران وزارت ورزش و جوانان نداریم

وزیر ورزش و جوانان عوامل مختلف فساد در باشگاه های مختلف، شناسایی شده اندمانیز محکم در مسیر مبارزه با فساد ایستاده ایم و به زودی اخبار جدیدی از مبارزه با فساد مطرح می کنیم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان درباره اقدامات این وزارت در زمینه مبارزه با فساد گفت: خوشبختانه با همکاران در وزارت اطلاعات جلساتی داریم. همکاران ما در وزارت اطلاعات عوامل زیادی را شناسایی کردند. در این مسیر دلالان فوتبال، عوامل مختلف فساد در باشگاه های مختلف، شناسایی شده اند. برخوردها شروع شده است؛ البته طبیعی هم هست، وقتی می خواهیم با فساد مبارزه کنیم و وزارت اطلاعات را به عنوان امین نظام و یک دستگاه مقتدر به صحنه می آوردیم، یکسری بترسند، جوسازی برعلیه ما کنند و اتهامات ناروا بزنند.

او تاکید کرد: البته این مسئله برای ما طبیعی است. متأسفانه برخی از رسانه ها با عوامل دلال، سودجو و فاسد همکاری هایی دارند که به مرور شناسایی می شوند و برخوردها شروع شده است.

وزیر ورزش و جوانان در پایان تاکید کرد: مطمئنا در روزها و هفته های آینده، ما اخبار بیشتری از برخورد با مفسدین در عرصه ورزش و عوامل فساد مطرح خواهیم کرد و شما خواهد شنید. امیدوار هستیم که این حرکت بتواند باعث سالم سازی فضای ورزشی شود؛ اگرچه گفتم، جوسازی علیه ما و سایر مدیران وزارتخانه و افراد وابسته انجام می شود اما باکی نداریم. محکم در این مسیر ایستاده ایم و با قوت و قدرت تا زمانی که هستیم، در زمینه مبارزه با فساد در ورزش تلاش می کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments