۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵
شیخی در تشریح نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:

سلامت مردم از اولویت‌های مهم مجلس یازدهم است

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، عنوان کرد: در جلسه کمیته طب ایرانی کمیسیون بهداشت مسائل و مشکلات این حوزه احصا و بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های مجلس در جهت نظارت بر اجرای دقیق قوانین تاکید شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت ،زهرا شیخی در تشریح دستورکار روز ( دوشنبه ۲۰ مرداد ماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت:  در ابتدای جلسه کمیته دارو و غذا با ریاست عبدالحسین روح الامینی به منظور بررسی آخرین وضعیت تولید و واردات دارو در کشور، تشکل شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس ادامه داد: همچنین کمیته تخصصی جمعیت و تعالی خانواده به ریاست فاطمه محمدبیگی با حضور نمایندگان مرکز پژوهش‌های مجلس، مرکز آمار ایران و نماینده‌های مجلس فعال در این حوزه تشکیل شده و آخرین وضعیت جمعیت کشور مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم، به جلسه بعد از ظهر کمیته طب ایرانی در محل وزارت بهداشت و درمان اشاره کرد و افزود: این جلسه با حضور جان‌بابایی معاون درمان وزارت بهداشت به همراه مدیرکل‌‌ها، مشاور مدیر کل طب سنتی وزارت بهداشت و برخی از روئسای دانشگاه های طب ایرانی برگزار شد.

رئیس کمیته طب ایرانی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم، سلامت مردم را یکی از اولویت‌های مهم مجلس دانست و عنوان کرد: در این جلسه مسائل و مشکلات حوزه طب ایرانی و اهمیت پیشگیری بر درمان طرح شده و بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های مجلس در جهت نظارت بر اجرای دقیق قوانین تاکید شد. هچنین وضعیت درمانی استان اصفهان و تسریع در افتتاح سلامتکده‌های تجهیز شده در این استان و سراسر کشور موضوعات مهم و مورد تاکید در این جلسه بود.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of