۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
علیپور از همکاری شهرداری تهران با صداوسیما خبر داد؛

سریال «نون خ ۳» بامحتوای مدیریت پسماند تولید می‌شود

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت که به منظور اجرای طرح کاهش پسماند (کاپ) و تشویق شهروندان به مشارکت در این طرح، شیوه‌های نوین و بهینه مدیریت پسماند در سریال نوروزی «نون خ ۳» آموزش داده می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، صدرالدین علیپور با اعلام این خبر گفت: یکی از برنامه های ما برای همه گیری طرح کاپ، آموزش و اطلاع‌رسانی به شهروندان است و برای پیشبرد این مهم از تمامی ظرفیت های موجود در حوزه های مختلف از جمله برنامه های پربیینده تلویزیونی بهره می‌گیریم.

وی ادامه داد: باتوجه به بررسی های صورت گرفته از میان سریال ها و برنامه های تلویزیونی در دست تولید، گزینه هایی انتخاب و مذاکراتی در این خصوص بین نمایندگان سازمان و تهیه کنندگان برنامه ها برای حمایت و همکاری مشترک صورت گرفت. در نهایت و پس از برگزاری جلسات مختلف سریال «نون خ ۳» به عنوان برنامه تلویزیونی برگزیده معرفی شد.

علیپور با اشاره به دلایل انتخاب این سریال گفت: محبوبیت دو قسمت پیشین سریال «نون خ» در میان بینندگان، علاقه مندی تیم تهیه کننده و کارگردانی به موضوعات زیست محیطی و زمان پخش مناسب قسمت سوم را می توان از مهم ترین دلایل انتخاب این سریال برشمرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند خاطرنشان کرد: تمرکز اصلی پیام های آموزشی ارایه شده در این سریال بر موضوعاتی چون عدم رهاسازی پسماندهای پلاستیکی در طبیعت، استفاده کمتر از ظروف یکبار مصرف و تفکیک و کم حجم سازی پسماندها استوار است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x