۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۳
باحکم رییس جمعیت هلال احمرکشور؛

سرپرست معاونت امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر منصوب شد

رئیس جمعیت هلال‌احمر، حسين ملاعبداللهي،را به عنوان سرپرست جدید «معاونت امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر» منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، در متن این حکم آمده است:

جناب آقای حسین ملاعبداللهی

نظر به تعهد، تدین و سوابق مفید و ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان«سرپرست معاونت امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر» منصوب می‌شوید.

با عنایت به اهمیت غیرقابل انکار، استفاده از پتانسیل‌های فراوان بین‌المللی و مأموریت‌های متعدد و وظایف گسترده و متنوع جمعیت هلال احمر، از جنابعالی انتظار دارم ضمن هماهنگی مستمر با اینجانب و  بهره‌مندی از رهنمودهای صاحبنظران و کارشناسان، با جدیت و تلاش مستمر، تمام توان و تجارب خویش را در راستای معرفی جمعیت و ارتقاء جایگاه آن در سطوح بین‌المللی و برقراری تعامل مثبت با فدراسیون، جمعیت‌ها و نهادهای ملی، ترویج و اجرای مفاهیم و مقررات حقوق بشردوستانه در سطح ملی و در چارچوب قوانین جاری کشور و همچنین توسعۀ فعالیت‌های تخصصی در عرصۀ بین‌المللی براساس اصل عزتمندی  بکار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری  اسلامی ایران  از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.

دکتر کریم همتی

رئیس جمعیت هلال‌احمر

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments