۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷

سرپرست فدراسیون پزشکی: تعویق لیگ برتر فوتبال صحت ندارد

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت که تاکنون صحبتی مبنی بر تعویق هفته دوم لیگ برتر فوتبال انجام نشده است.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت محمداسد مسجدی درباره شرایط کرونا در کشور و وضعیت برگزاری مسابقات اظهار داشت: متأسفانه شرایط کرونا از اوج هم بالاتر رفته است. ما از همه فدراسیون‌ها خواستیم هیچ رویدادی را بدون کسب استعلام از ما برگزار نکنند و همه دوستان هم با ما همکاری کردند. ممکن است گاهی نشست‌هایی برگزار شده باشد که ارتباط ورزشی با ما ندارد. گفتیم تجمعی ایجاد نشود که همکاری فدراسیون‌ها خوب بود.

وی با بیان اینکه برخی رؤسای فدراسیون‌ها تأکید دارند رویدادهای غیرضروری را برگزار نکنند، تصریح کرد: برخی موارد برنامه‌ریزی شده بود که با همکاری و پروتکل‌های سختگیرانه وزارت بهداشت و درمان، این رویدادها برگزار شد. مثلاً اردوی تیم ملی بسکتبال برای اعزام به قطر یا انتخابی تیم ملی کشتی برنامه‌ریزی شده بود و برگزار شد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی با بیان اینکه برخی لیگ‌ها قرار بود به صورت متمرکز انجام شود که دور رفت آنها برگزار شده و دور برگشت‌شان مانده است، خاطرنشان کرد: به فدراسیون‌ها گفتیم برای برگزاری دور برگشت مسابقات هم از ما استعلام بگیرند. چون رویدادهای ورزشی بسیاری از فدراسیون‌ها حداقل تا ماه آینده که شرایط کشور اینگونه است، توصیه نمی‌شود.

مسجدی در پاسخ به این پرسش که آیا مسابقات لیگ برتر فوتبال به تعویق می‌افتد یا خیر، بیان کرد: خیر. مسابقاتی چون فوتبال که برگزاری آن از قبل برنامه‌ریزی شده، قرار است بر اساس همان پروتکل‌ها و به همان شکل برگزار شود. تا الان هیچ صحبتی مبنی بر تعویق لیگ برتر فوتبال نبوده و قرار نیست چنین اتفاقی بیفتد. قرار بوده این مسابقات بر اساس پروتکل‌های ما و با نظارت ما برگزار شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments