۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰

سرمربی تیم کشتی آزاد گرجستان: به دلیل ویروس کرونا به صربستان نمی رویم

گئورگی پانتبلیزه گفت: آزادکاران گرجستانی به دلیل شیوع ویروس کرونا در رقابت های صربستان حاضر نخواهند شد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت و به نقل از  سایت فدراسیون کشتی، بعد از لغو رقابت‌های جهانی گئورگی پانتبلیزه سرمربی تیم کشتی آزاد گرجستان گفت: به احتمال زیاد تیم ما به مسابقات جام جهانی انفرادی در بلگراد صربستان اعزام نخواهد شد.
وی تصریح کرد: ویروس کرونا سراسر کشور ما را درگیر کرده و دچار یک وضعیت د شوار شده ایم.

پانتبلیزه گفت: پس از رقابت های قهرمانی اروپا ما چهار اردوی تمرینی برگزار کردیم و همه چیز خوب بود اما در آخرین اردوی ما در باکوریانی نزدیک به ۱۰ نفر از اعضای تیم از جمله کشتی گیران، دستیار من، پزشک و ماساژور آلوده به ویروس کرونا شدند و من نیز مشکوک به ابتلا به این ویروس هستم که باید آزمایش مجدد بدهم.

وی در مورد ویروس کرونا گفت: افراد جوان و ورزشکار به راحتی کرونا را تحمل می کنند اما بستگی دارد به چه مقدار ویروس وارد بدن شده باشد و این امکان وجود دارد که ورزشکاران نیز به سختی به این بیماری مبتلا شوند.

سرمربی تیم کشتی آزاد گرجستان در مورد ۴ سهمیه باقی مانده المپیک این کشور گفت: ما در اوزان ۱۲۵ و ۹۷ کیلوگرم توسط پتریاشویلی و اودیکادزه صاحب سهمیه شده ایم و در اوزان دیگر باید سهمیه را کسب کنیم و کشتی گیران خوبی نظیر ولادمیر خنچیگاشویلی در وزن ۶۵ کیلوگرم، آوتاندیل کنتچادزه در وزن ۷۴ کیلوگرم، و مارساگیشویلی و امیناشویلی در وزن ۸۶ کیلوگرم را در اختیار داریم و  فقط در سبک وزن (۵۷ کیلوگرم) هنوز نفر ما مشخص نشده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در پایان آذرماه برگزاری مسابقات قهرمانی گرجستان را در نظر داریم که امیدوارم تا آن زمان هم کشتی گیران بیمار و هم نفرات سالم بتوانند به آمادگی لازم برای حضور در این مسابقات دست یابند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments