۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸

سرمربی تیم ملی تیر و کمان: در بخش تیمی شانس کسب سهمیه المپیک داریم

سرمربی تیم ملی تیروکمان در بخش ریکرو گفت: با وجود تعطیلی اردوها هنوز در بخش بانوان به کسب سهمیه تیمی امیدواریم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک مجید میر رحیمی اظهار کرد: در دو بخش بانوان و آقایان هنوز برای کسب سهمیه تیمی و در بخش بانوان نیز برای کسب سهمیه انفرادی فرصت داریم  اما در بخش تیمی بانوان در صورت آغاز اردوها و تمرینات حضوری امید بیشتری داریم.

وی افزود: باوجودی که از ابتدای اسفندماه اردوها تعطیل شده است اما جزو اولین فدراسیون هایی بودیم که از ۵ اسفند تمرینات مجازی را آغاز و با جدیت پیگیری کردیم، همچنین با اداره کل تربیت بدنی استان ها در ارتباط بوده ایم تا شرایطی برای تمرین اختصاصی کمانداران در فضای باز را فراهم کنند.

سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان ادامه داد: از ابتدای دوران قرنطینه و تعطیلی اردوها تمامی ملی پوشان شب به شب گزارش تمرینات خود را بصورت فیلم و عکس برای من می فرستند و برنامه تمرینی ویژه هر فرد برایشان ارسال  می شود.

وی تاکید کرد: تمام تلاشم را کردم که ارتباطم با ملی پوشان  قطع نشود و بسیار از عملکردشان راضی هستم چراکه ورزشکار حرفه ای بخصوص در این سطح که برای کسب سهمیه المپیک خود را آماده می کند به شدت به انگیزه برای تمرینات نیاز دارد و با وجودی که در شرایط فعلی انگیزه ای باقی نمانده است اما کماندارن با تمام سختی ها تمرینات خود را ادامه می دهند.

وی ادامه داد:طبیعی است که ملی پوشان از شرایط ایده آل دور باشند اما تمام تلاش خود را کردند که با پی گیری تمرینات از نظر بدنی و تکنیکی افت نکنند و این نقطه مثبتی است و جای امیدواری دارد.

میررحیمی افزود: در حال حاضر ملی پوشان سه روز در هفته در سایت تیراندازی با کمان مجموعه ورزشی آزادی با رعایت پروتکل بهداشتی تمرین می کنند و امیدواریم هرچه زودتر بتوانیم اردوهایی را برگزار کنیم که با توجه به مشکلاتی که فدراسیون برای افتتاح خوابگاه دارد امیدوارم تا شرایط بهبود پیدا کند.

وی ادامه داد: با افتتاح خوابگاه در کنار سایت تخصصی تیراندازی با کمان این امکان فراهم می شود  تا ملی پوشان در قرنطینه کامل قرار گیرند و اجازه ورود و خروج از خوابگاه و محل تمرین را نداشته باشند و با خیالی آسوده و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به تمرینات خود بپردازند.

سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان ضمن تشکر از رئیس کمیته ملی المپیک گفت: دکتر صالحی امیری پس از بازدیدی که از اردوی تیم ملی داشتند بودجه ای برای خرید تجهیزات کمانداران اختصاص دادند که با وجودیکه بدلیل گرانی تجهیزات فقط گوشه ای از مشکلات ملی پوشان رفع شد اما انگیزه کمانداران با تهیه این امکانات دو چندان شد.

وی با ابراز امیدواری از روند درمان میلاد وزیری افزود: متاسفانه مدتی آسیب دیدگی میلاد وزیری حاد شد اما خوشبختانه در حال حاضر زیر نظر پزشک متخصص و فیزیوتراپ امور درمانی را طی می کند و شرایط بهتری دارد، امیدوارم که هرچه زودتر بتواند تمرینات تخصصی را آغاز کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments