۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۴

سردار تنگسیری: شناورهای سپاه توسط دانشمندان جوان ساخته شده است

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: شناورهای سازمان رزم نیروی دریایی سپاه، تولید داخل و بدست دانشمندان جوان و انقلابی ساخته شده است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت، سردار دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس در برنامه تلویزیونی«قافله عشق» که شب گذشته بر عرشه ناو سردار شهید حاج عبدالله رودکی(ره) در تنگه استراتژیک هرمز اجرا شد،گفت: به برکت خون شهدا و هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری در حوزه ساخت و تولید تجهیزات دفاعی- رزمی ، به ویژه شناورهای رزمی عملیاتی به خود کفایی رسیده ایم و در آینده نیز خبرهای امیدوارکننده ای از این خودباوری ها و تلاش های جهادی جوانان غیور و انقلابی در زمینه ساخت شناورهای پیشرفته به گوش خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه امروز همه شناورها با توان و ظرفیت داخلی، تولید و ساخته می شوند، افزود: موشک‌ و سلاح‌های بکارگیری شده در این شناورها نیز کاملا ایرانی است و شناورهایی که در سال گذشته به نیروی دریایی سپاه ملحق شدند تمام مراحل ساخت اعم از طراحی، نصب تجهیزات و تولیدشان در کشور و در شرایط تحریمی انجام شده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: این تحریم‌ها باعث شد نگاه ما به داخل کشور باشد و با اتکا و اعتماد به ظرفیت داخل توانستیم تحریم‌های ظالمانه را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

منبع:مهر

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments