۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۵

سخنگوی شهرخودرو: بدهی پرسپولیس بابت رضایتنامه گل‌محمدی و سرلک است

سخنگوی شهرخودرو گفت: ما برای باشگاه پرسپولیس ۴۸ ساعت هم مهلت قائل شدیم تا نسبت‌به تسویه این بدهی اقدام کند و بعد از آن ناچاریم پرونده را به کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا ببریم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت دیروز در خبرها داشتیم که باشگاه شهرخودرو با شکایت از باشگاه پرسپولیس به‌دلیل عدم پرداخت مطالباتش ازسوی این باشگاه توانسته حکم نهایی را از کمیته تعیین وضعیت دریافت کند و حالا برای سرخپوشان تهرانی ضرب‌الاجل ۴۸ ساعته تعیین کرده که این بدهی را پرداخت کنند و در غیر این‌صورت این پرونده را در کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا بازگشایی می‌کند.

به همین منظور جواد طاری‌بخش، سخنگوی شهرخودرو به فرهیختگان گفت: «چندماه است برای دریافت مطالبات خود از این باشگاه صبر کرده‌ایم و تنها وعده و وعید شنیدیم. به همین دلیل ناگزیر این پرونده را در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال مطرح کردیم تا بتوانیم حق و حقوق خود را دریافت کنیم. حالا هم این حکم صادر شده و ما برای باشگاه پرسپولیس ۴۸ ساعت هم مهلت قائل شدیم تا نسبت‌به تسویه این بدهی اقدام کند و بعد از آن ناچاریم پرونده را به کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا ببریم.»

او ادامه داد: «این مبلغ مربوط می‌شود به پولی که از بابت صدور رضایتنامه یحیی گل‌محمدی و میلاد سرلک باید پرداخت می‌شد و البته جریمه دیرکرد آن نیز لحاظ شده است. در این مدت تنها پولی که باشگاه پرسپولیس به شهرخودرو پرداخت کرده، همان ۱٫۵ میلیاردی است که در زمان صدور رضایتنامه یحیی گل‌محمدی ازسوی محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل وقت باشگاه پرداخت شده است و از آن زمان به بعد پرسپولیسی‌ها پرداختی‌ای به ما نداشته‌اند.»

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments