۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹

سجاد مردانی پنج شنبه به روی شیاپ چانگ می‌رود

سجاد مردانی کاپیتان تیم ملی تکواندو کشورمان به منظور کسب سومین سهمیه تکواندو در المپیک 2020، روز پنجشنبه در چارچوب مسابقات گرنداسلم به مصاف رقبای خود می رود.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات گرنداسلم چین از روز چهارشنبه  ۲۷ آذرماه در ووشی چین آغاز می‌شود. این رقابت‌ها تا ۲۹ آذرماه ادامه خواهد داشت.

سجاد مردانی تکواندوکار سنگین وزن کشورمان به منظور کسب سومین سهمیه تکواندو در المپیک ۲۰۲۰ و همچنین سینا بهرامی، کوثر اساسه و یلدا ولی نژاد نیز که به صورت شخصی برای حضور در این رویداد اقدام کرده اند، نمایندگان ایران هستند.

یک سهمیه المپیک توکیو ۲۰۲۰ به نفرات اول اوزان المپیکی با در نظر گرفتن جمع امتیازات آنها در مسابقات گرنداِسلم تا ژانویه ۲۰۲۰ اهدا خواهد شد که سجاد مردانی تا پایان ماه نوامبر ۲۰۱۹ با کسب ۹۳۰ امتیاز در رده دوم سنگین وزن های جهان قرار دارد و حالا تا کسب سهمیه المپیک یک گام فاصله دارد. کیو دون از کره جنوبی با ۹۵۰ امتیاز صدرنشین است و مهم ترین رقیب او محسوب می شود.

این نفرات با هدایت فریبرز عسکری و مهرو کمرانی به عنوان سرمربیان در این رقابت ها حضور پیدا می کنند.

جلسه سرپرستان و مراسم قرعه کشی روز سه شنبه – ۲۶ آذرماه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ به وقت ایران انجام می شود.

رقابت های اوزان ۶۷- کیلوگرم زنان و ۶۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان از ساعت ۴ تا ۸:۳۰ و ۹:۳۰ تا ۱۴:۳۰ روز چهارشنبه – ۲۷ آذرماه برگزار خواهد شد؛ در این روز یلدا ولی نژاد و سینا بهرامی نمایندگان ایران هستند.

مبارزات اوزان ۴۹- و ۵۷- کیلوگرم زنان و ۸۰+ کیلوگرم مردان نیز  از ساعت ۴ تا ۸:۳۰ و ۹:۳۰ تا ۱۴:۳۰ روز پنجشنبه – ۲۸ آذرماه پیگیری می شود که در این روزسجاد مردانی برای قطعی کردن سهمیه المپیک ۲۰۲۰ به میدان می رود و کوثر اساسه نیز دیگر نماینده کشورمان است.

روز پایانی (جمعه – ۲۹ آذرماه) نیز مبارزات اوزان ۶۷+ کیلوگرم زنان و ۵۸- کیلوگرم مردان برگزار می شود که در این روز نماینده ای نداریم.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of