۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۲

ستار همدانی: استقلال مقابل سپاهان انگیزه نداشت

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: مجیدی و شاگردانش باید حسابی مواظب گل گهر باشند و بدانند تا رسیدن به فینال فقط یک گام پیش رو دارند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت، ستار همدانی در گفتگو با ایرنا، با اشاره به شکست استقلال در آخرین هفته لیگ برتر باشگاه‌های ایران، صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:

شکست استقلال مقابل سپاهان؟

استقلال اگر انگیزه لازم را در بازی با سپاهان داشت به طور حتم در این مسابقه شکست نمی‌خورد و دست خالی میدان را ترک نمی‌کرد.

شکست استقلال در آخرین هفته لیگ برتر معیار خوبی برای انتقاد از آبی‌پوشان نیست چرا که تمرکز مجیدی و شاگردانش روی بازی با گل‌گهر سیرجان بود و آنها نمی‌خواستند مصدوم شوند.

استقلال در نیم فصل دوم لیگ برتر نتایج خوبی گرفت و امتیازات ارزشمندی را به دست آورد. شاید اگر روندی را که این تیم در نیمه دوم لیگ داشت از ابتدای فصل انجام می‌داد الان قهرمانی لیگ به نام استقلال ثبت می‌شد.

دیدار استقلال و گل گهر در جام حذفی؟

امیر قلعه‌نویی در گل گهر تفکرات حرفه‌ای را ایجاد کرده و اینکه این تیم را به جمع چهار تیم پایانی لیگ برتر رساند و دست به کار بزرگی زده و برای رویارویی مقابل استقلال انگیزه‌های زیادی خواهد داشت. مجیدی و شاگردانش باید حسابی مواظب این تیم باشند و بدانند تا رسیدن به فینال فقط یک گام پیش رو دارند.

صحبت پایانی؟

استقلال شایسته‌ترین تیم برای رسیدن به عنوان قهرمانی جام حذفی است، تیمی که پرسپولیس را شکست داد باید جام را کسب کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments