۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱

ستاره ها باید به نظم تیم احترام بگذارند

سرمربی تیم فولاد خوزستان در وبینار مشترک با آرسن ونگر پرسشی پیرامون نحوه تعامل مربیان با ستاره ها و حفظ نظم تیم مطرح کرد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال جواد نکونام ضمن قدردانی از کمیته آموزش فدراسیون که فرصت مناسبی را برای استفاده از دانش یکی از مربیان صاحب سبک و نامدار فوتبال جهان فراهم ساخت از ونگر پرسید:”سوال من در خصوص نحوه تعالم با ستاره ها یا بازیکنان بزرگ و تاثیرگذار در تیم هاست که بعضی مواقع در قالب نظم تیمی شما قرار نمی گیرند. همچنین ممکن است به همین دلیل در برخی مواقع مشکلاتی برای شما ایجاد کنند، از نظر شما با اینگونه بازیکنان خصوصا در چنین شرایطی چطور باید تعامل ایجاد کرد؟”

آرسن ونگر در پاسخ به سوال جواد نکونام گفت:”شما با نفراتى مواجه هستید که به تیمتان کمک مى کنند و مهره هایى هستند که قدرت بیشتری به تیم می دهند و لازم است از وجود آنها استفاده شود. با این وجود قانون شماره یک احترام گذاشتن به نظم تیم است چرا که اگر تیم وجود نداشته باشد این ستاره ها هم وجود ندارند. بر این اساس لازم است که آنها به قوانین تیم احترام بگذارند و در چارچوب این ساختار از آنها استفاده شود. در واقع باید قوانین و خواسته های خودتان را برای این بازیکنان مطرح کنید و با تعامل از وجود آنها در ترکیب تیمتان همچنین در چارچوب نظم تیمی استفاده کنید.”

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x