۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
درگفتگو با خبرگزاری سلامت مطرح شد؛

سایر نهادها با مدیریت شهری در حوزه فعالیت‌های ورزشی همکاری نمی‌کنند

عضو شورای شهر تهران گفت: در حوزه فعالیت‌های ورزشی مردم و تشویق آنها به ورزش خانوادگی تا به امروز ما همراهی و همکاری نهادهای دیگر غیر از مدیریت شهری را شاهد نبوده‌ایم.

حجت نظری در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری طبنا(خبرگزاری سلامت) با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده در حوزه ورزش و سلامت شهروندان اظهار داشت: یکی از اتفاقاتی که لازم بود در دوره فعلی مدیریت شهری دنبال شود موضوع ورزش همگانی بود.

وی با بیان اینکه ما همواره تاکید کرده‌ایم که انجام فعالیت‌های دسته جمعی و خانوادگی در منظر و مرعا عمومی بسیار لازم است، افزود: در این حوزه تا به امروز ما همراهی و همکاری نهادهای دیگر غیر از مدیریت شهری را شاهد نبوده‌ایم اما امیدواریم بتوانیم تا پایان این دوره فعالیت‌های مدیریت شهری شاهد این همراهی باشیم.

عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران گفت: اگر بتوانیم بسیاری از فعالیت‌های ورزشی را با رویکرد تفریحی و خانوادگی در اختیار شهروندان بگذاریم می‌توانیم بیش از پیش شهروندان را تشویق به روی آوردن به ورزش همگانی کنیم.

نظری ادامه داد:حتما این نوع ورزش می‌تواند به سلامت جسم و روح شهروندان بسیار کمک کند. ما می‌توانیم با انجام فعالیت‌های دسته جمعی و خانوادگی شهری شاداب تر و سالم تر داشته باشیم.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of