۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹

سارق حرفه ای آمل در دام پلیس

فرمانده انتظامي استان مازندران از دستگیری سارق حرفه ای گوشی همراه عابران با 63 فقره سرقت در شهرستان آمل خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار”مرتضی میرزایی” بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت گوشی همراه عابران در شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی، افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی آمل با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی سارق را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: متهم که دارای سابقه سرقت منزل نیز بوده است در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و در بازجویی ها به ۶۳ فقره سرقت گوشی همراه عابران در آن شهرستان اعتراف کرد.

سردار میرزایی از کشف ۶۳ دستگاه گوشی تلفن همراه و همچنین مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی در بازرسی از مخفیگاه متهم خبر داد و گفت: این سارق حرفه ای پس از تشکیل پرونده با قرار قانونی مناسب روانه زندان شد.

این مقام انتظامی در خاتمه با تاکید بر رعایت هشدارهای انتظامی از سوی شهروندان خصوصا در روزهای پایانی سال، اظهار داشت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی از سوی افراد ناآگاه و فرصت طلب مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x