Wednesday 3 June 2020 | چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
بازدید: 46

بخشودگی پارکینگ؛ مشکل ادامه روند ساخت پلاسکو

رییس شورای شهر تهران در خصوص بخشودگی پارکینگ پلاسکو گفت: با بسیاری از افراد در این راستا صحبت کردم اما مشکل برطرف نشد و اکنون هم مصوبه بخشودگی بخشی از پارکینگ پلاسکو به ما ابلاغ شده است.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا (خبرگزاری سلامت) محسن هاشمی در دویست و چهاردهمین جلسه شورای شهر با اشاره به موضوع ساخت پلاسکو و اختلافات پیش آمده در این زمینه، گفت: موضوع بخشودگی پارکینگ پلاسکو در شورای عالی معماری و شهرسازی مطرح شد و از من هم جهت شرکت در این جلسه دعوت کرده بودند و از آنجایی که می‌دانستم به دنبال تصویب آن هستند، شرکت نکردم.

وی با بیان اینکه ‌مدیریت شهری باید درباره این موضوع به صورت جدی برخورد کند، اظهار داشت: با بسیاری از افراد در این راستا صحبت کردم اما مشکل برطرف نشد و اکنون هم تنها بخشی از مصوبه بخشودگی پارکینگ پلاسکو به ما ابلاغ شده است.

بخشودگی پارکینگ؛ مشکل ادامه روند ساخت پلاسکو

رییس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه در حال حاضر هیچ راهی نداریم جز اینکه نامه مفصلی برای رهبر معظم انقلاب و رییس‌جمهور ارسال کنیم، افزود: باید از مقام معظم رهبری و رییس جمهور بخواهیم که این مشکل را حل کنند.

هاشمی تصریح کرد: همچنین باید از محمد سالاری رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر درخواست دارم که نامه‌ای در زمینه ساخت پلاسکو و مشکلات آن تهیه کند تا بنده هم آن را امضا و ارسال کنم.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of