۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰

زیدان: شایسته پیروزی بودیم

سرمربی رئال مادرید از عملکرد تیمش در دیدار برابر کلوپ بروژ راضی است و به ستایش شاگردانش پرداخت.

به گزارش گروه ورزشی طبنا( خبرگزاری سلامت) ، رئال مادرید در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا توانست با نتیجه ۳ بر یک کلوپ بروژ را از پیش رو بردارد. رئال با این نتیجه ۱۱ امتیازی شد و به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کرد.

زیدان در نشست خبری بعد از این بازی گفت: بازی سختی بود. حریف فشار زیادی آورد و به دنبال کسب پیروزی بود. در ۱۰-۱۵ دقیقه نخست اذیت شدیم اما بعد از آن به خود آمدیم و عملکرد خوبی داشتیم.

او ادامه داد: خوشحالم که توانستیم پیروز بازی شویم و از فردا به لالیگا فکر خواهیم کرد. تنها نگرانی کنونی آسیب دیدگی کاسمیرو است که هنوز نمی‌دانیم شرایط او برای دیدار بعدی چگونه خواهد بود. بازی خوبی به نمایش گذاشتم. خوشحال که وینیسیوس و رودریگو و مودریچ گلزنی کردند. باید این شرایط خوب را حفظ کرد.

زیدان گفت: دو دیدار بعدی ما بسیار سخت است چرا که باید برابر والنسیا و بارسلونا به میدان برویم. در سه دیدار اخیر بسیار خوب بودیم و باید بتوانیم برابر والنسیا و بارسلونا هم انتظارات را برآورده کنیم. قطعا بازی‌های سختی پیش رو داریم اما خوشبختانه شرایط خوب است و به دنبال پیروزی هستیم.

زیدان درباره قرعه بعدی تیمش گفت: هیچ کاری نمی‌توان کرد و فقط باید منتظر ماند. ما با شایستگی به پیروزی رسیدیم و قطعا حریف بعدی سخت‌تر خواهد بود.

او درباره گرت بیل گفت: تنها می‌توانستم سه تعویض داشته باشم و به همین خاطر به بیل بازی نرسید. چیزی بیشتر از این وجود ندارد.

سرمربی رئال مادرید در پایان درباره لوکا یوویچ و اشرف حکیمی هم گفت: ابتدا درباره یوویچ باید بگویم که او بازی خوبی را به نمایش گذاشت و نگران چیزی نیست. باید اعتراف کرد که شرایط برای یوویچ مساعد نبوده و کمتر در ترکیب رئال به میدان رفته است. او نیاز به حضور بیشتری دارد تا خودش را ثابت کند. او باید تلاش خود را بیشتر کند. درباره اشرف حکیمی هم هنوز معلوم نیست که به رئال برمی‌گردد یا نه. خوشحالم که او در دورتموند می‌درخشد و گلزنی می‌کند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments