Saturday 6 June 2020 | شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
بازدید: 79

زیدان: باید این شکست را فراموش کنیم

سرمربی رئال‌مادرید می‌گوید تیمش چاره دیگری جز فراموش کردن شکست برابر سوسیداد و حذف از کوپا دل ری ندارد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری پنجشنبه شب پیگیری شد و رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو به مصاف رئال سوسیداد رفت. سفیدپوشان با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب شدند و از صعود به نیمه نهایی بازماندند.

زین الدین زیدان سرمربی رئال‌مادرید بعد از حذف تیمش از کوپا دل ری گفت: فوتبال همین  است. در این دیدار اتفاقات بازی آنطور که می‌خواستیم پیش نرفت و شکست خوردیم. بازی بسیار پیچیده ای بود ولی با این حال تیمم تا دقیقه آخر برای این مسابقه جنگید و من از این مسئله راضی هستم. با وجود اینکه با نتیجه ۴-۱ از حریف خود عقب بودیم تا ثانیه آخر جنگیدیم ولی نتوانستیم به هدف خودمان برسیم. باید به تیم حریف تبریک بگوییم و این شکست را قبول کنیم.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: نیاز نیست چیزی را در خود تغییر دهیم. باید با قبول این شکست به خودمان بیاییم و در همین مسیر باشیم. در طول یک فصل بازیهای پیچیده ای وجود دارند که این اتفاقات در آن رخ می‌دهد و دیدار برابر سوسیداد نیز یکی از همین دیدارها بود. شکست خوردن همیشه مسئله ناراحت کننده ای است و کسی نیست که از باختن ناراحت نباشد ولی باید در این مواقع آن را پذیرفت و به جلو نگاه کرد و منتظر تغییرات مثبت ماند. یم بازی مهم برابر اوساسونا در روز یکشنبه داریم که باید روی این دیدار تمرکز کنیم و بتوانیم برنده شویم. چاره دیگری نداریم جز اینکه این باخت را فراموش کنیم و به فکر بازیهای حساس پیش رو خصوصا بازی حساس با اوساسونا باشیم.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of