۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

زنگ استکبار ستیزی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان زده شد

زنگ استکبار ستیزی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان با حضور وزیر آموزش و پرورش در حال برگزاری است.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، مراسم نواختن زنگ استکبار ستیزی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان باحضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، علیرضا کاظمی‌معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش، فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران، فاطمه مهاجرانی رئیس مرکز ملی استعدادهای درخشان و دیگر مسئولان آموزش و پرورش در دبیرستان دخترانه متوسطه اول علی اکبر داور در حال برگزاری است.

محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در این مراسم گفت: ۱۳ آبان روز بزرگ و مهمی‌است. علاوه بر سه رویدادی که به آن اشاره می‌کنم، سال گذشته با وجود تحریم‌های شدید دشمن ۱۳ آبان با شکوهی داشتیم.

وی ادامه داد: هرچند درگیر جنگ نظامی‌نیستیم اما جنگی که از ۱۳ آبان ۹۷ به ما تحمیل شده است،  آثار تلخ تری دارد. خوشبختانه ملت ایران با جدیت مسئولان این روزها را سرافرازانه پشت سر گذاشته است و این راهبرد آمریکایی‌ها به شکست انجامید.

وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز می‌بینیم استراتژی حداکثر فشار به ملت ایران استراتژی ناموفقی است و دشمنان هم این را می‌دانند.

حاجی میرزایی با اشاره به حلقه واصل اتفاقات مهم در ۱۳ آبان سال‌های مختلف گفت: همه این موارد نشان از دشمنی آمریکایی‌ها با ایران است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments