۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶

زمان صدور پروانه ساختمانی را کاهش دهید

عضو شورای شهر تهران نسبت به کاهش زمان صدور پروانه ساختمانی و ارایه تمام خدمات شهرسازی به صورت غیرحضوری و هوشمند به شهردار تهران و معاونان وی تذکر داد.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا(خبرگزاری سلامت) مجید فراهانی در دویست و یازدهمین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه رعایت قانون و اجرای مصوبات شورای شهر مهمترین انتظاری است که از شهردار و مدیران وی داریم، اظهار داشت: به عنوان نماینده مردم به شهرداری تهران در خصوص انجام تکالیف مقرر در ماده ۴۲ برنامه سوم توسعه شهر تهران در کاهش زمان صدور پروانه ساختمانی و ارایه تمام خدمات شهرسازی به صورت غیرحضوری و هوشمند تذکر می‌دهم.

وی با بیان اینکه در حکم برنامه سوم توسعه شهر تهران، شهرداری مکلف شده که در راستای شفافیت، پایش مستمر، هوشمندسازی و … خدمات غیرحضوری هوشمند به مردم ارایه کند، افزود: همچنین باید ضمن اصلاح فرآیندها اقداماتی انجام دهد که زمان صدور پروانه و گواهی‌های ساختمانی کاهش پیدا کند اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

زمان صدور پروانه ساختمانی را کاهش دهید

رییس کمیته بودجه شورای شهر تهران تاکید کرد: اگرچه مقرر شده بود این موضوع مهم تا پایان سال اول برنامه محقق شود اما متاسفانه علی رغم آنکه مهلت قانون تعیین شده تمام شده از سوی شهرداری اقدامی صورت نگرفته است.

فراهانی با بیان اینکه لازم است که این مصوبه در اسرع وقت اجرایی شود، تصریح کرد: به‌طور قطع اصلاح این ساز و کار باعث رضایت مردم تهران و اجرای تکالیف برنامه شهرداری می‌شود و شعار تهران شهری برای همه را هم محقق می کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments