۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

زمان بررسی برخی طرح‌ها در صحن شورا مناسب نیست

رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر گفت: طرح‌ها باید در زمان خودشان در صحن شورا بررسی شوند در غیر این صورت کارکرد خودشان را از دست می‌دهند.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا(خبرگزاری سلامت)، زهرا صدراعظم نوری در صد و هفتاد و چهارمین جلسه شورا ضمن انتقاد از بررسی سند جامع رفاه اجتماعی شهر تهران، اظهار کرد: چرا این سند بعد از دوسال برای بررسی به صحن آمده است؟

وی با بیان اینکه در شورای چهارم از شهرداری تهران خواسته شد که در این باره لایحه‌ای را تهیه و به صحن بیاورد، افزود: در شورای پنجم این لایحه در کمیسیون‌ها بررسی شد و از آن زمان تاکنون این سند برای بررسی به صحن نیامده است.

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران اضافه کرد: معتقدم طرح‌ها باید در زمان خودشان بررسی شوند در غیر این صورت کارکرد خودشان را از دست می‌دهند.

نوری با تاکید بر اینکه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا طی دو سال در اینباره هیچ رای و نظری نداده است، گفت: اگر رای و نظری مبنی بر رد آن و درست بودن آن داده بود باید در صحن بررسی می‌شد؛ اما این طرح بعد از دوسال به صحن آمده،در شرایطی که ما آنچنان طرح و لایحه‌ای نداشتیم که فرصت بررسی پیدا نکنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments