۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
فرمانده کل سپاه در دیدار با خانواده شهید فخری زاده تاکید کرد

رژیم‌صهیونیستی و اذنابش قطعاً تاوان جنایت اخیر را پرداخت خواهند کرد

سرلشکرسلامی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی و اذنابش قطعاً تاوان جنایت ترور شهید فخری زاده را پرداخت خواهند کرد ،گفت: ملت ایران در موعد مناسب انتقام‌ سخت خود را از آنان خواهد گرفت.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از  سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدارحسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در منزل شهید دکتر فخری زاده دانشمند هسته ای و دفاعی ایران اسلامی با خانواده شهید دیدار و گفتگو کرد.

 بنابراین گزارش  ،سرلشکر سلامی در این دیدار ،گفت: جنایت تروریست های ددمنش، افتخار بزرگی را برای شهید دکتر فخری زاده خلق کرد و این دانشمند را همچون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که حین حیات ،بارها انتقام خود را از آمریکایی ها گرفته بود  مطرح کرد به گونه ای که دشمنان کینه شهید را از سالها قبل در دل داشتند.

وی افزود:فرزندان بزرگ این ملت که توسط شیطان بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی به صورت مظلومانه ترور می شوند ،افتخار بزرگی را برای ایران اسلامی به ارمغان می آورند. فرمانده کل سپاه خاطر نشان کرد:شهید دکتر فخری زاده دانشمند متخصص و متعهد ای بود که سالها در گمنامی و مظلومیت به میهن اسلامی و مردم خود خدمت کرد ، اما خداوند متعال این چهره درخشان و سرفراز را همچون خورشیدی درخشان به عالمیان معرفی کرد و نامش برای همیشه تاریخ در آسمان اقتدار و عزت ایران اسلامی ماندگار شد.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد :شهید دکتر فخری زاده به آرزوی دیرینه خود که همانا شهادت فی سبیل الله بود رسید و این در واقع بالاترین فوز عظیم است.

سرلشکر سلامی گفت: ساخت شخصیت مصمم ، با وقار، با اراده و با صلابت شهید دکتر فخری زاده نمونه بارزی از فرزندان ایران اسلامی است که دشمنان ایران اسلامی هیچ گاه تاب تحمل این چنین مردان مومن و متعهد و دانشمندی را ندارند،هرچند از دست دادن این شخصیت های بزرگ  برای کشور دردناک است، اما  سند مظلومیت این کشور و ملت عظیم الشان ایران هستند.

فرمانده کل سپاه بابیان اینکه چراغ راهی که شهیدان برافروخته اند هرگز فراموش نخواهد شد،تاکید کرد: بی تردید، مسیر پر تلالو شهیدان بویژه شهید فخری زاده پر فروغ تر از گذشته ادامه خواهد یافت.

سرلشکر سلامی در پایان با بیان اینکه رژیم اشغالگر صهیونیستی با این اقدامات ناجوانمردانه، خود را به سمت سقوط و سرنگونی نزدیکتر کرد و این خون های به ناحق ریخته شده هیمنه نظام سلطه را فرو خواهد ریخت، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و اذنابش قطعا تاوان این جنایت های ددمنشانه را می پردازند و ملت بزرگ ایران در موعد مناسب انتقام سخت خود را از آنان خواهد گرفت.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments