۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶

رونمایی بارسلونا از مروارید لاماسیا

بارسلونا در تمرین خود از بازیکنی رونمایی کرد که تنها ۱۶ سال سن دارد و از او به عنوان مروارید جدید لاماسیا و جایگزین مسی یاد می‌شود.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) و به نقل از EFE، خط حمله بارسلونا در وضعیت بحرانی به سر می‌برد این درحالی است که تنها یک هفته از آغاز لالیگا می‌گذرد.

هفته نخست رقابت‌های لالیگا برای آبی اناری‌ها هفته کابوس‌واری بود.

تیم والورده در بازی افتتاحیه و نخست خود در لالیگا به مصاف اتلتیکو بیلبائو رفت. بارسلونا نه تنها در این دیدار تن به شکست داد بلکه دو مصدوم هم داشت که هر دو بازیکن از خط حمله هستند و همین باعث شده تا شرایط بحرانی برای این تیم به وجود آید.

لوئیس سوارس و عثمان دمبله دو مهاجم بارسلونا که والورده حساب ویژه‌ای بعد از جدایی کوتینیو و آسیب دیدگی مسی روی آن‌ها باز کرده بود مصدوم هستند و حداقل دو سه هفته‌ای نمی‌توانند تیم را همراهی کنند.

آسیب دیدگی دمبله و لوئیس سوارس در حالی است که مسی هم دیدار نخست را به خاطر آسیب دیدگی از دست داد و هنوز آماده نیست.

بارسلونا در تمرین اخیر خود از یک بازیکن ۱۶ ساله رونمایی کرد که از او به عنوان مروارید جدید لاماسیا و جایگزین مسی سخن به میان آمده است.

این بازیکن انزو فاته نام دارد که محصول آکادمی لاماسیا است و آینده درخشانی برای او پیش‌بینی می‌شود. اگر مسی نتواند در هفته دوم هم آبی اناری‌ها را همراهی کند به احتمال خیلی زیاد این بازیکن جوان در فهرست نهایی قرار گیرد.

بارسلونا در هفته دوم لالیگا در نوکمپ از رئال بتیس پذیرایی  خواهد کرد.(ایسنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments