۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران عنوان کرد:

روند افزایشی مراجعین کرونایی به بیمارستان ها با شیب ملایم در استان تهران

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به روند افزایشی مراجعین کرونایی به بیمارستان ها با شیب ملایم در استان تهران گفت: مسافرت ها ودورهمی ها محل شیوع کرونا است که باید دقت داشت به ویژه در تعطیلات پیش رو تا شاهد پیک دیگری نباشیم.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت به نقل از  وبدا، شکراله حسن بیگی در جلسه طرح شهیدسلیمانی با اشاره به ایام الله دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر فرصتی است تا عملکرد حوزه های مختلف به مردم اطلاع رسانی شود تا در جریان اقدامات قرار بگیرند.

وی ادامه داد: در جریان بازدیدهای مربوط به دهه فجر، بازدید از طرح شهید سلیمانی در شهرستان ها انجام شد که خوشبختانه اقدامات خوبی پیگیری شده و هماهنگی ها تقویت شده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به افزایش مراجعین به بیمارستان ها عنوان کرد: با عادی انگاری و عدم رعایت پروتکل ها روند بستری ها، بستری در بخش ویژه و فوتی ها با شیب ملایمی افزایش یافته است.

حسن بیگی خطاب به فرمانداران با اشاره به لزوم پیگیری پروتکل های بهداشتی افزود: مجوزهای سفر باید با دقت و بنا به ضروت صادر شود، ضمن اینکه مردم هم باید رعایت کنند تا تعداد مراجعین کاهش یابد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: مسافرت ها ودورهمی ها محل شیوع کرونا است که باید دقت داشت به ویژه در تعطیلات پیش رو تا شاهد پیک دیگری نباشیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments