۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰

روز پر حادثه در جاده های بارانی و لغزنده ی خراسان رضوی

حسن گودرزی از ۳ حادثه ی مهم تصادف روز گذشته، تصادف زنجیره ای ۸ دستگاه سواری با تریلی، تصادف کوئیک با کامیون و سواری ۴۰۵ با پراید خبر داد.

 

به گزارش گروه حوادث خبرگزاری سلامت(طبنا) از استان خراسان رضوی، حسن گودرزی مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: امروز جمعه مورخه ۱۲ آذرماه ۱۴۰۰ حادثه های مختلفی در سطح جاده های لغزنده خراسان رضوی اتفاق افتاد که از جمله آن ها؛ تصادف زنجیره ای ۸ دستگاه سواری با تریلی در‌محور قوچان به چناران که با ۶ مصدوم همراه بود که نیروهای امدادی پایگاه شهید کلاهدوز پس از رسیدن به محل حادثه و انجام عملیات رهاسازی ۳ نفر از مجروحین را به مرکز درمانی منتقل کردند.


وی ادامه داد: حادثه دیگری که در محور درگز به قوچان اتفاق افتاد، ۴ مصدوم داشت که عوامل امدادی پایگاه درگز با رسیدن به محل حادثه اقدامات امدادی لازم را انجام و ۲ نفر از مجروحین را منتقل مرکز درمانی کردند.

حسن گودرزی افزود: در‌محور مشهد به نیشابور حادثه ی تصادف سواری ۴۰۵ با پراید بود که ۵ مصدوم به همراه داشت که نیروهای امدادی پایگاه شهید جعفری پس از رسیدن به محل حادثه و انجام اقدامات امدادی برای مصدومین، ۳ نفر از مجروحین را به مرکز درمانی منتقل کردند.

مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جنعیت هلال احمر خراسان رضوی خاطر نشان کرد: از هموطنان خود می خواهیم در روزهای بارانی که جاده ها لغزنده است حتی المقدور از سفرهای غیرضروری در محور های مواصلاتی پرهیز کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments