۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
یادداشت اختصاصی دکتر سید بهمن سبحانی در آستانه روز خبرگار؛

روز خبرنگار فرصتی برای ارج نهادن بر جایگاه جبهه آگاهی و دانایی

در آستانه روز خبرنگار دکتر سید بهمن سبحانی رییس بیمارستان فوق تخصصی نور افشار، در یادداشتی اختصاصی برای خبرگزاری سلامت، روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت.

در آستانه ی فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه، روز خبرنگار، دکتر سید بهمن سبحانی، رییس بیمارستان فوق تخصصی نور افشار در یادداشتی اختصاصی که در اختیار خبرگزاری سلامت قرارداده با تبریک این روز به جامعه ی خبری و رسانه ای کشور، از تلاش های آنان در جهت کمک به ارتقای آگاهی و آمادگی سطح جامعه در مسیر مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرد. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۷ مرداد ماه، سالروز شهادت شهید محمود صارمی، که به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است فرصتی است مغتنم برای ارج نهادن بر جایگاه تمامی مبارزان جبهه آگاهی و دانایی که با سلاح قلم و اندیشه خویش جهت ایفای رسالتی خطیر نقش آفرینی و خدمت می کنند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

روز خبرنگار روز کسانی است که با عزمی راسخ در جهت روایت عالمانه و بی طرفانه حق و حقیقت، بیرق اطلاع رسانی را بر دوش کشیده و در شرایط کنونی جامعه با توجه به شیوع ویروس کرونا، توانسته اند با حمایت از تیم درمان و انتشار اخبار صحیح، نقش مهمی در آگاهی بخشی مردم و افزایش امید در جامعه داشته باشند.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به محضر شریف اصحاب رسانه و جامعه بزرگ مطبوعاتی ، به ویژه خبرنگاران پرتلاش حوزه سلامت که در انعکاس اخبار، دست آوردها و مشکلات این بخش، سعی فراوان داشته اند، قدردانی نموده و از درگاه ایزد متعال تداوم عزّت و اهتمام مسئولانه آن عزیزان را در انجام وظایف خطیر اطلاع رسانی  و آگاهی بخشی آرزومندم.

دکتر سید بهمن سبحانی

رییس بیمارستان فوق تخصصی نور افشار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x