۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

روایت ترانزیتی در “ما ایرانی ها “

برنامه«ما ایرانی ها» به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی سه شنبه ۲۵ آذر ماه ساعت ۲۲ میزبان " امیر آزاد " راننده ترانزیت می باشد.

به گزارش  گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، “امیر آزاد” که فارغ التحصیل رشته اقتصاد می باشد، علاقه اش به رانندگی  باعث می شود که به شغل رانندگی تزانزیت کالا مشغول شود. پس از آشنایی با کار رانندگی تریلی و فضای آن، تصمیم به ایجاد کمپین «نگران نباشید» در فضای مجازی با هدف آموزش و ایجاد انگیزه به رانندگان معتاد و یا آسیب دیده می پردازد و مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار می گیرد و همین امر باعث می شود به عنوان نماینده منتخب این صنف نزد مسئولان کشوری معرفی و به بازتاب مشکلات رانندگان بخش ترانزیت  بپردازد . او معتقد است نتیجه همه اقدامات او این شد که صنف رانندگی و سختی کارشان برای مردم بیشتر نشان داده شود و نگرش آنان به این شغل پر زحمت تغییر پیدا کند .

حجت الاسلام «سید وحید میرحمزه» نیز مهمان دیگر برنامه در ادامه از نحوه تشکیل و فعالیت های گروه جهادی حاج عبدالله والی صحبت می کند.

برنامه  ترکیبی«ما ایرانی ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یکشنبه، سه شنبه ساعت ۲۲، پنج شنبه و جمعه هر هفته ساعت۲۱ از شبکه پنج  سیما پخش خواهد شد.

مخاطبان برنامه می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵ با ما در میان بگذارند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments