۰۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

رهایی گروگان و دستگیری گروگانگیر در کمتراز ۳ ساعت

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری یک گروگانگیر و رهایی گروگان طی عملیات 3 ساعته خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس،سردار محمدرضا میرحیدری گفت: در پی مراجعه یک نفر به کلانتری “ملک شهر” شهر اصفهان و اعلام اینکه فردی برادر او را گروگان گرفته و طی تماس تلفنی تقاضای ۵۰ میلیون ریال برای آزادی او کرده، بلافاصله عوامل تجسس و انتظامی وارد عمل شدند.

سردار میرحیدری افزود: بلافاصله ماموران دایره تجسس کلانتری “ملک شهر” یک سری اقدامات تخصصی را آغاز و متوجه شدند فرد گروگانگیر در هسته مرکزی شهر اصفهان است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: یک گروه از ماموران مجرب انتظامی وارد عمل شدند و کمتر از ۳ ساعت پس از گروگانگیری فرد گروگانگیر را شناسایی و دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه گروگان نیز آزاد شد بیان داشت: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد فرد گروگانگیر مبلغ ۲۰ میلیون ریال از گروگان دریافت کرده بود و تقاضای ۵۰ میلیون ریال از خانواده او کرده بود که با یاری خدای متعال و عملیات به موقع پلیس در رسیدن به هدف خود ناکام ماند، در این رابطه پرونده تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان از شهروندان خواست، در همه حال مراقب خود باشند و به افراد غریبه اعتماد نکنند و درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مانند اینکه فردی را به زور سوار خودرو می کنند مشخصات خودرو و راننده را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x