۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
سرهنگ محمدرضا هاشمی فرخبر داد:

رفع تصرف ۴ هکتار زمین های کشاورزی در شهرضا

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: 4 هکتار زمین های حاصلخیز کشاورزی به ارزش 100 میلیارد ریال درشهرستان شهرضا رفع تصرف شد.

به گزارش خبرگزاری سلامت از اصفهان،سرهنگ محمدرضا هاشمی فر افزود: در پی شکایت واصله از اداره جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا مبنی بر اینکه عده ای سودجو و فرصت طلب ۴ هکتار از زمین های حاصلخیز برای کشاورزی را متصرف شده و با تغییر کاربری این قطعه زمین اقدام به ساخت ویلا در آنها کردند، حکم تخریب ساخت وسازهای غیر مجاز اجرا و این زمین ها رفع تصرف شده و به بخش کشاورزی بازگردانده شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه طبق اعلام کارشناسان مربوطه ارزش این قطعه زمین بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال است از تشکیل پرونده برای متصرفان و برخورد قانونی با آنان خبر داد.

سرهنگ هاشمی فر، با هشدار به زمین خواران و سودجویانی که اقدام به تصرف و تغییر کاربری زمین های کشاورزی می کنند خاطر نشان کرد: برابر تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی چنانچه فرد یا افرادی اقدام به تصرف غیر قانونی و تغییر کاربری زمین های کشاورزی کنند طی چند نوبت اخطار قانونی به متصرفان داده شده و در صورت ادامه فعالیت غیر قانونی آنها با اخذ حکم مقام قضائی نسبت به تخریب و قلع و قمع ساخت و سازهای غیر مجاز و بازگرداندن زمین مربوطه به وضع سابق اقدام می شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments