۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد:

رفع تصرف ۳ میلیون مترمربع از اراضی دولتی و ملی در استان تهران

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از رفع تصرف ۳ میلیون مترمربع از اراضی دولتی ظرف ۸ ماهه امسال از فروردین ماه تا آبان ماه خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران درخصوص آخرین اقدامات انجام گرفته در بحث رفع تصرف اراضی دولت در استان اظهار داشت: مجموعه اقدامات در کشور را درخصوص رفع تصرف باید بی نظیر خواند و در استان تهران این مساله بیشتر در حوزه های شرق بوده است.

وی ادامه داد: این حوزه ها در شرق بیشتر در دماوند، پردیس و شمیرانات بوده است. در همین زمینه تا پایان آبان ماه ۹۹ شاهد ۱۴۸ مورد گزارش رفع تصرف بوده ایم. این مساله نشان دهنده تلاش یگان حفاظت از اراضی این اداره کل و تعامل با حوزه املاک و حقوقی و دستگاه های اجرایی و انتظامی استان است.

وی افزود: حوزه املاک و حقوقی و یگان حفاظت از اراضی در تمام وضعیت های قرمز و نارنجی و یا تعطیلات رسمی و نوروزی مشغول به کار هستند و حفظ بیت المال و حراست از اموال عمومی کشور خط قرمز این اداره کل است.

محبت خواه در پایان خاطرنشان کرد: با معرفی سرهنگ پیروندی، فرمانده جدید یگان حفاظت از اراضی اداره کل،  طی هفته جاری و در تعامل با یگان های حفاظت از اراضی جهاد کشاورزی ومنابع طبیعی فصل جدیدی از کار در حوزه راه و شهرسازی استان تهران در چهار ماه باقی مانده تا پایان سال جاری باز شده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x