۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
میرتاج الدینی در گفتگو با خبرگزاری سلامت:

رفتار دموکرات ها و جمهوری خواه ها در برابر ایران یکسان است

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: فرقی نمی کند که در آمریکا بایدن رئیس جمهور شود یا ترامپ؛ سیاست های دو جزب آمریکایی در برابر ایران تغییر نخواهد کرد.

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفتو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری سلامت؛ در پاسخ به این سوال که چشم داشت به نتایج انتخابات آمریکا می تواند برای کشور موثر باشد؛ اظهار کرد: سیاست های اصلی دموکرات ها و جمهوری خواهان در مورد ایران تفاوتی با هم ندارد فقط سلیقه هایشان فرق دارد.

وی ادامه داد: بنابراین چشم داشتن به اینها، مضطرب کردن و معلق گذاشتن کارهای خودمان است. ممکن است نتایج انتخابات آمریکا چند ماهی در کشور ما تاثیری داشته باشد، اما بعد از آن همه چیز در مسیر خودش قرار می گیرد.

میرتاج الدینی اضافه کرد: جمهوری خواهان محافظه کارانه عمل نمی کنند و آشکار عمل می کنند در مقابل دموکرات ها محافظه کار هستند، بنابراین در این موضوع نباید اقتصاد و برنامه های کشور را با وابسته به آنها کنیم.

این نماینده مجلس اظهار کرد: مهم این است که بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کشور ما ثبات پیدا می کند و فرقی هم نمی کند که بایدن یا ترامپ کدام رئیس جمهور شوند؛ چراکه این حالت انتظار بی ثباتی ایجاد می کند.

خبرنگار: محمدسیاح

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments