۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
رییس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت خبر داد:

رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی در برگزاری آزمون های سراسری

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از برگزاری موفقیت آمیز آزمون های سراسری روز گذشته و امروز در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت به نقل از  وبدا، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: هماهنگی دستگاه‌های مسئول ملی و استانی، نظارت موثر و پیشگیرانه همکاران بهداشتی در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و همکاری داوطلبان، رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی و ایمنی حین برگزاری این آزمون ها را رقم زد که جای تقدیر دارد.

دکتر کیانوش جهانپور با اعلام این مطلب، اظهار داشت: گزارش مستندسازی همکاران ما از سراسر کشور حاکی از آن است که آزمون های سراسری مقاطع مختلف تحصیلی وزارت علوم و وزارت بهداشت بحمدالله در شرایطی ایمن، سالم و با رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی و حفاظتی برگزار شده است.
وی افزود: با توجه به همکاری بین بخشی موجود، انتظار می رود این روند با ضریب اطمینان و جدیت بیشتری در آزمون های آتی حفظ شده و حتی ارتقا پیدا کند.
گفتنی است با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، کنکور کارشناسی ارشد در روزهای ۱۶ تا ۱۸ مرداد در سراسر کشور با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و نظارت ناظران وزارت بهداشت برگزار می شود.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of