۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴

رسول پناه: شجاع در پرسپولیس ماندنی شد

سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه شجاع خلیل‌زاده در این تیم ماندنی است، گفت: درباره بشار به پالس های مثبتی رسیده‌ایم و فکر می‌کنم انشاءالله ماندنی شود.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت رسول پناه درباره آخرین وضعیت تسویه حساب با برانکو گفت: ۱۴۰ هزار یورو باقی مانده است که منتظریم تا یکی دو روز آینده منابعی تامین شود و اگر این منابع تا تاریخ سی ام تهیه شود نسبت به تسویه کامل طلب برانکو اقدام می کنیم.

مهدی رسول پناه درباره وضعیت ماندن یا جدایی بشار رسن از تیم پرسپولیس گفت: شرایط پرسپولیس خاص است و نزدیک قهرمانی است و نمی‌خواهیم هیچ بازیکنی از جمله بشار رسن را از دست بدهیم و این را اعلام کردیم. درباره بشار به پالس های مثبتی رسیده‌ایم و فکر می‌کنم انشاءالله ماندنی شود.

وی در پاسخ به این سئوال که یعنی ماندن بشار صد درصد نشده است؟ تاکید کرد: هنوز باید صحبت‌هایی شود و توافق شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می‌شود بشار تا نیم فصل در پرسپولیس می‌ماند؟ یادآور شد: بشار حداقل تا بازی قهرمانی (فینال آسیا) بماند.

وی درباره توافق با نادری گفت: بله توافقاتی انجام شده و منتظر نظر آقای نادری هستیم.

رسول پناه درباره شجاع خلیل زاده هم تصریح کرد: شجاع در پرسپولیس ماند و مشکلی نیست. نیت این بازیکن ماندن بود و من از او تشکر می‌کنم و انشاءالله می ماند.

وی در واکنش به این ادعا که گفته می‌شود خلیل زاده بعد از فسخ قرارداد به دلیل محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات نمی‌تواند در فینال بازی کند گفت: نه این‌طور نیست. انشاءالله مشکلی نیست.

رسول پناه درباره محرومیت آل کثیر گفت: کارشناسان حقوقی و بین الملل ما دارند روی پرونده کار می کنند تا طی یکی دو روز آینده لایحه ارسال شود.

سرپرست پرسپولیس درباره محرومیت وحید امیری: به AFC درباره کارت او نامه داده ایم و منتظریم ببینیم چه جوابی می دهند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments