۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹

رستمی؛ همیشه مدعی، همیشه طلبکار

در پایان رقابت‌های هفته نخست لیگ برتر وزنه برداری کیانوش دوباره به حرف آمده و درخواست داشته که او را به ایتالیا و سوئیس بفرستند تا بتواند سهمیه المپیک بگیرد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، ماجراهای کیانوش رستمی‌تمامی‌ندارد. سالار بازنده وزنه برداری که در سه سال اخیر تنها و تنها ناکامی‌درو کرده و تپه ای دست نخورده باقی نگذاشته، حالا دوباره به دنبال سهم خواهی است.

همو که چندین سال است سقوط آزاد را آغاز کرده و با تمامیت خواهی ورزش قهرمانی را عرصه ای برای کارآفرینی خانوادگی کرده تا یک توریست از خزانه بیت المال حقوق بگیرد، نامی‌برای خود دست و پا کند و بسان مارکوپولو دور دنیا را سفر کند، حالا قصد دارد خان داداش را به یک سفر اروپا هم مهمان کند تا اروپا ندیده بازنشسته نشود!

رستمی‌بعد از اوت در مسابقات جهانی پاتایا که نتیجه تصمیمات غلط برادری بود که بیشتر توریست است تا مربی و با انصراف از وزنه زدن در حرکت دوضرب، سکوی جهانی را از ایران سلب کرد، بعد وزنه زدن در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر وزنه برداری که ادعای او را مبنی بر مصدومیت باطل کرد، حالا دوباره به حرف آمده و مطالبه سفر سوئیس و ایتالیا را دارد.

کیانوش رستمی‌در رقابت‌های هفته نخست ترکیب تیم ایران مال با مجموع ۳۸۵ کیلوگرم در دسته ۹۶ کیلو صدرنشین شد. وزنه ای که می‌توانست در  پاتایا ایران را نایب قهرمان جهان کند اما آقای سالار با خودخواهی مصدومیت دروغین را بهانه کرد تا سکو را فدای ادعاهای خود کند.

حالا و در پایان این رقابت‌ها کیانوش دوباره به حرف آمده و درخواست داشته که او را به ایتالیا و سوئیس بفرستند تا بتواند سهمیه المپیک بگیرد.

باید از آقای ناکام این سال‌های وزنه برداری سئوال کرد که وقتی در مهمترین مسابقه وزنه برداری یعنی مسابقات قهرمانی جهان که مهمترین گزینشی سال منتهی به المپیک هست، ناکام بوده ای و برای بار سوم متوالی اوت کرده ای، چه تضمینی وجود دارد در رقابت‌های پیش رو این اتفاق دوباره رخ ندهد و در اوت کردن پوکر نکنی؟!

رستمی‌می‌گوید که وظیفه او فقط تمرین و کسب افتخار است و فدراسیون وظیفه دارد که تشریفات رجیستر و هماهنگی سفرها و مسابقات را انجام دهد. باید از آقای بازنده پرسید فدراسیون فقط وظیفه دارد در خدمت شما باشد که شما هر زمان که دوست داشتی به اردو بیایی، فاکتور سیصد میلیونی بیاوری، برادرت را در قالب مربی جا بزنی و پرواز فرست کلاس بخواهی و در انتها به مسابقات بروی و اوت کنی؟

اما مهمترین جمله و ادعای آقای سالار آنجاست که می‌گوید: «کیانوش رستمی‌را از دست بدهیم، چه کسی را جایگزین کنیم؟» ادعایی بس گزاف و بزرگ که بعید است حتی ابرستاره‌هایی نظیر اوسین بولت، مایکل فلپس و یا لاشا تالاخادزه در همین وزنه برداری انجام داده باشند.

ورزش همیشه محلی برای ظهور و بروز پدیده‌ها و ابرستاره‌هاست و دنیای ورزش هیچگاه برای پایان بزرگترین ابرستاره‌هایش سوگواری نکرده چرا که همیشه ستاره‌های تازه در راهند. ستاره‌هایی که چنان می‌درخشند که حتی خاطرات دست نیافتنی امثال بولت و فلپس فراموش می‌شوند و رکوردهایی که یکی پس از دیگری فرو می‌ریزند. بنابراین برای جانشینی امثال کیانوش رستمی‌و بزرگتر از رستمی‌هیچ دغدغه ای وجود ندارد. آنهم کیانوشی که مدتهاست هیچ مدال و موفقیتی کسب نکرده و مهمترین نتیجه ای که گرفته، هت تریک اوت است!

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments