۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
عزیزی در تذکر شفاهی:

رئیس جمهور هرچه سریع تر نسبت به معرفی وزیر آموزش و پرورش اقدام کند

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس از رئیس جمهور خواست تا هرچه سریع تر نسبت به معرفی وزیر آموزش و پرورش اقدام کند چرا که تاخیر در این روند مشکلاتی را برای فرهنگیان و مدارس به همراه خواهد داشت.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری  سلامت به نقل از خانه ملت، ابراهیم عزیزی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۰ مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر به رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: متاسفانه از دوران قبل مدیریت این بنیاد ۱۰ بیمارستان اعصاب و روان وابسته به این بنیاد و جانبازانی که توجه به نیاز ویژه دارند به شرکتی تحت عنوان متد واگذار شده اند که این اقدام ناپسندی است و باعث شده بخشی از این جانبازان دچار مشکلاتی شوند.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس ادامه داد: واگذاری اماکن آموزشی و ورزشی بنیاد شهید به موسسه ایثار از دیگر اقداماتی است که نه تنها نتوانسته مشکلی از جانبازان حل کند بلکه یک انحصاری نیز در این حوزه ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: از آقای قاضی زاده هاشمی انتظار داریم هرچه سریع تر نسبت به حل مشکلات بیمارستان های اعصاب و روان جانبازان و اماکن واگذار شده به موسسه ایثار اقدام کند و جانبازان را از این نگرانی خارج کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: بدون شک نیاز است به وزارت آموزش و پرورش توجه ویژه ای شود بنابراین از رئیس جمهور درخواست می کنیم هرچه سریع تر موضوع تعیین وزیر برای این وزارتخانه را تعیین تکلیف کند چرا که تاخیر در معرفی وزیر مشکلاتی را برای فرهنگیان و مدارس به همراه دارد./

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments