۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲

دی مارتیزیو از شروط سه‌گانه استراماچونی برای بازگشت به استقلال خبر داد

باشگاه استقلال مذاکره برای بازگشت استراماچونی را از سر گرفته است.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت جانلوکا دی مارتزیو خبرنگار سرشناس اسکای ایتالیا بعد از بیانیه باشگاه استقلال، از جدی شدن مذاکره احمد سعادتمند و مدیر برنامه هایآندره آ استراماچونی سرمربی سابق استقلالخبر داد.

او در متنی که در اسکای منتشر کرد به شروط سه گانه استراماچونی برای بازگشت به استقلال اشاره و این انتقال را محتمل دانست.او در متنی که در اسکای منتشر کرد به شروط سه گانه استراماچونی برای بازگشت به استقلال اشاره و این انتقال را محتمل دانست.

دی مارتزیو در خصوص احتمال بازگشت استراماچونی به استقلال اینگونه نوشته است:

باشگاه استقلال مذاکره با آندره آ استراماچونی را تایید کرد.  استقلال در فینال جام حذفی سه بر دو به تراکتور باخت و این شکست باعث ناراحتی هواداران استقلال شد.

در پی این شکست باشگاه با بیانیه رسمی اعلام کرد در تلاش است استراماچونی را به استقلال برگرداند. مدیران استقلال هفته گذشته به رم سفر کردند تا با مدیر برنامه استراماچونی برای ارائه پیشنهاد ادامه همکاری صحبت کنند.

استراماچونی که برای بار سوم پدر شده است، کمی زمان خواسته تا درباره وضعیت خانوادگی و مشکلات سفر به ایران(به خاطر خطرات ویروس کرونا) تصمیم گیری کند.

فدراسیون فوتبال ایران با تصویب قانون جدیدی اعلام کرده تیم های ایرانی نمی‌توانند مربی خارجی استخدام کنند اما این قانون شامل حال استراماچونی و مربیانی که قبلا در ایران کار کرده اند نمی شود.

استقلال اصرار دارد استراماچونی را برگرداند و استراماچونی هم تمایل به همکاری دوباره دارد اما برای بازگشت از استقلال تضمین می خواهد.

پروژه جدی، پیشنهاد عادلانه و حفظ بازیکنان اصلی تیم، شروط سه گانه استراماچونی برای بازگشت به استقلال است.

طرفین همچنان به مذاکره ادامه می دهند. استراماچونی به خاطر اختلاف با مدیریت قبلی باشگاه از استقلال جدا شده بود. همین خبر کوتاه جانلوکا دی مارتزیو که روابط صمیمانه ای با استراماچونی دارد، ثابت می کند مرد ایتالیایی بی میل نیست دوباره به استقلال برگردد، به شرطی که شرایط همکاری با او در ایران فراهم باشد و قوانین اجازه این کار را بدهد. منتظر اخبار تکمیلی از ایتالیا باشید.

 

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments