۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴

دیدار فرمانده انتظامی استان کردستان با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان

فرمانده انتظامی استان کردستان به همراه معاونین خود با حضور در محل ستاد جمعیت هلال احمر استان با دکتر جلالی مدیرعامل این جمعیت دیدار کردند.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان ؛ فرمانده انتظامی استان کردستان در این دیدار با اشاره به همکاری ارزشمند جمعیت هلال احمر با نیروی انتظامی افزود : جمعیت هلال احمر استان کردستان در پیشگیری از کرونا در کنار نیروی انتظمی استان اقدامات بسیار خوبی را انجام داده و چه نعمتی از این بالاتر که دعای خیر مردم بدرقه راهمان باشد .

وی در ادامه گفت : بر همه ما واجب است که قدر این موهبت را بدانیم و در خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم .

دکتر جلالی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان نیز در این دیدار گفت : در حوادث طبیعی بزرگ مانند همین ویروس کرونا که امدادرسانی به مردم حادثه‌دیده ، با مشارکت جمعی دستگاه‌ها و ‏نهادها میسر است فرماندهی محترم و پرسنل خدوم نیروی انتظامی استان کردستان با تلاش های شبانه روزی خود جلوه های بی بدیلی از فداکاری و ایثار را در پیشگیری و مقابله با این ویروس منحوس و صیانت از سلامت شهروندان رقم زده‌اند .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان در ادامه خاطرنشان کرد : حضور آرامش‌بخش نیروهای انتظامی در کنار امدادگران جمعیت هلال احمر استان ، موجب ‏برقراری نظم و سهولت امدادرسانی به آسیب دیدگان می‌شود که این خدمت بی‌منت نیروهای ‏انتظامی شایسته قدردانی است .‏

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x