۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

دکل‌های برق منطقه ۱۴ باید زیرزمینی شوند

عضو شورای شهر تهران گفت: با کمک سازمان های مختلف دکل های برق منطقه ۱۴ باید زیرزمینی شوند.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا (خبرگزاری سلامت)، شهربانو امانی در صد و نود و چهارمین جلسه شورا پس از استماع گزارش دبیر شورایاری منطقه ۱۴ اظهار داشت: با توجه به شرایط منطقه ۱۴ از جمله بافت فرسوده، انتظار دارم که در آینده شهردار منطقه حتما به زون های TOD دقت داشته باشند.

وی افزود: با توجه به کلاس‌های آموزشی برگزار شده در مورد کمیته TOD در حال حاضر ۲۰ کارشناس منطقه می‌توانند در رابطه با اصلاحات TOD اظهارنظر کنند و حلال بسیاری از مشکلات باشند و موجب کسب درآمد نیز شود.

عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران اضافه کرد: همه ما می‌دانیم که در حال حاضر ماهانه حدود ۱۰۰ میلیارد تومان باید دستمزد پرداخت شود.

امانی با بیان اینکه مردم مناطق ١۴،١۶،١٧ و… دغدغه هایی نیز در رابطه با دکل های برق دارند، گفت: ما در این رابطه جلسه ای برگزار کردیم و رییس سازمان برنامه و بودجه استان نیز در این جلسه حاضر بودند اما باید سازمان هایی دیگر نیز کمک کنند و این دکل‌ها زیرزمینی شود.

وی ادامه داد: دانش آن نیز وجود دارد و انجام این کار فضای زیادی را برای شهروندان این مناطق آزاد می‌کند.

عضو کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران در خصوص تبصره ۵۲ برنامه سوم و تبصره سی ام قانون بودجه گفت: از هشت ایستگاهی که خط شش و هفت دارد، چهار ایستگاه مورد بهره برداری قرار گرفته و چهار ایستگاه خط شش نیز در آینده به بهره برداری خواهد رسید.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x