۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶

دونالد ترامپ: من مردم را به ماسک پوشیدن مجبور نمی‌کنم!

دونالد ترامپ گفت که وی در کلیپ مصاحبه با فاکس نیوز که قرار است یکشنبه پخش شود، دستورالعمل ملی برای پوشیدن ماسک صادر نخواهد کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری سلامت به نقل از Yahoo، دونالد ترامپ گفت که به مردم دستور نخواهد داد ماسک صورت بپوشند زیرا معتقد است که باید آزادی مشخص داشته باشند.

ترامپ گفت که وی در کلیپ مصاحبه با فاکس نیوز که قرار است یکشنبه پخش شود، دستورالعمل ملی برای پوشیدن ماسک صادر نخواهد کرد.

دونالد ترامپ بعداً در مصاحبه افزود: من می‌خواهم که مردم آزادی خاصی داشته باشند. من معتقد به ماسک‌ها هستم، به نظرم ماسک‌ها خوب هستند.

دکتر فاوسی، متخصص بیماری‌های عفونی روز جمعه از مقامات ایالتی خواست تا آنجا که ممکن است نیرومند باشند تا مردم را به استفاده از ماسک بپوشانند.

دونالد ترامپ: آمریکایی‌ها مجبور به پوشیدن ماسک نیستند!

دونالد ترامپ می‌گوید، وی آمریکایی‌ها را مجبور به پوشیدن ماسک نمی‌کند.

دونالد ترامپ

در کلیپی از مصاحبه فاکس نیوز که قرار است به عنوان بخشی از مصاحبه روز یکشنبه پخش شود، از رئیس جمهور پرسیده شد که آیا وی در مورد پوشیدن ماسک‌ها یک وظیفه ملی را در نظر خواهد گرفت یا خیر.

ترامپ گفت: نه، من می‌خواهم مردم آزادی خاصی داشته باشند و من به آن اعتقاد ندارم.

دونالد ترامپ برای اولین بار یک هفته پیش در بازدید از مرکز ملی پزشکی نظامی والتر رید در مریلند با استفاده از ماسک ظاهر شد.

در تاریخ ۱ ژوئیه، ترامپ به فاکس نیوز گفت که او با ماسک موافق است، اما فکر نمی‌کند که دستورات اجباری برای انجام ماسک ضروری است.

دونالد ترامپ گفت: من با این گفته موافق نیستم که اگر همه ماسک بپوشند، همه چیز از بین می‌رود.

این مصاحبه کننده از مرکز کنترل بیماری‌ها نقل کرده بود و می‌گفت اگر همه افراد چهار تا شش هفته ماسک می پوشیدند، ویروس را تحت کنترل خود می‌گرفتیم.

 

مترجم: سید محمد معین حبیبی پاسدار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments