۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

دومین دوره آموزشی ائمه جماعات دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود

دومین دوره آموزشی ویژه ائمه جماعات دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز و سازمان‌های وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مدت سه روز در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش گروه سلامت طبنا(خبرگزاری سلامت) به نقل از وبدا، دومین دوره آموزشی ویژه ائمه جماعات دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز و سازمان‌های وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مدت سه روز در مشهد برگزار می‌شود.

افتتاحیه این مراسم امروز جمعه ۲۹ شهریور ماه با حضور حجت الاسلام مصطفی رستمی؛ رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دکتر محمد مهدی بحرالعلوم؛ رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، دکتر محمد رضا دارابی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و ائمه جماعت دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز و سازمان‌های وابسته به وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

در طی برگزاری این دوره کارگاه‌های آموزشی با موضوعات «روش‌های ترویج نماز در دانشگاه‌»، «نماز شناسی»، «شیوه‌های دعوت دانشجویان به نماز»، «اهمیت نماز»، «نماز و فرصت جذب» و «ارتباط موثر و مهارت‌های کار جمعی با محوریت نماز» برگزار خواهد شد.

گفتنی است در این دوره اساتید برجسته حوزه نماز همچون حجت الاسلام محسن قرائتی، حجت الاسلام جواد محمودی، حجت الاسلام فیض آبادی، حجت الاسلام محمد مهدی صالحی و … اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی می‌کنند.

دومین دوره آموزشی ائمه جماعات دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز و سازمان‌های وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظهر ۳۱ شهریور ماه به کار خود پایان خواهد داد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x