۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

دولت هند دست صهیونیست‌ها را از کشورش کوتاه نکند روزهای سیاهی خواهد داشت

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی مدت‌هاست در هند برای وقوع این اتفاقات افراط‌گرایانه سرمایه‌گذاری وسیعی انجام داده است.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت)، محسن رضایی با انتشار پیامی‌در صفحه اینستاگرام خود نسبت به فجایع انسانی علیه مسلمانان هند واکنش نشان داد.

در پیام دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام آمده است: شکنجه و زنده به گور کردن زنان و کودکان مسلمان در هند فاجعه انسانی تمام عیار است. به بیان دیگر، همزمانی نسل‌کشی در میانمار با سفر هیلاری کلینتون و وقوع جنایات انسانی در هندوستان همزمان با سفر ترامپ اثبات می‌کند که جنایات هماهنگ شده با سران آمریکایی مورد چشم‌پوشی غربی‌ها قرار می‌گیرد و از بررسی‌های حقوق‌بشری مستثنا می‌شود!

این پیام می‌افزاید: رخداد پدیده‌های تروریستی از جمله داعش و نسل کشی در میانمار نشانگر بروز اعتقادات افراطی و خطرناکی است که علیه مسلمانان در دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی غرب، به‌ویژه رژیم صهیونیستی طراحی و برنامه ریزی می‌شود.

رضایی در این پیام تصریح می‌کند: سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی در هند مدت‌هاست برای وقوع این اتفاقات افراط‌گرایانه سرمایه‌گذاری وسیعی انجام داده و دولت هند اگر هشیار نشود و دست‌های مرموز رژیم صهیونیستی را در کشور خود کوتاه نکند روزهای سیاهی در پیش خواهد داشت.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments