۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس:

دولت همه تخم مرغ هایش را در سبد آمریکا گذاشت!/ ما به رئیس جمهور شک داریم!

یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: دلواپسان همیشه می گفتند که آمریکا قابل اعتماد نیست اما دولت در هفت سال گذشته با اعتماد به آمریکا اشتباه بزرگی را مرتکب شد.

محمدتقی نقدعلی، نماینده مردم خمینی‌شهر در بهارستان در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری سلامت؛ درباره اظهارات اخیر ریاست جمهوری، آن را دادن آدرس غلط تمام ناکامی های دولت خواند و افزود: آقای رئیس جمهور به خیال خودش خواسته حرف درمانی و گفتار درمانی کند در حالیکه گفتار درمانی ایشان دیگر اثری ندارد!

وی تصریح کرد: دولت و رئیس جمهور در تمام هفت سال گذشته تمام تخم مرغ های خودش را در سبد آمریکا گذاشت و امروز که آمریکا این سبد را با تخم مرغ هایش پس زده تازه آن چرا که دلواپسان می گفتند که آمریکا قابل اعتماد نیست و حل مشکلات را باید در سرمایه ها و توان داخلی جستجو کرد، می خواهد بگوید به این نتیجه رسیده است.

نقدعلی تصریح کرد: ما هنوز شک داریم که رئیس جمهور از عقیده قلبی و باطنی خودش معتقد شده باشد که مشکلات ما باید از درون حل شود و می خواهد گفتار درمانی کند و به شکلی باقیمانده دوران دولت دوازدهم را هم سر کند و حال اینکه این اقدامات جز عصبانی تر شدن مردم نتیجه ای نخواهد داشت و بنابراین توصیه می کنیم رئیس جمهور عوض گفتار درمانی اقدامات اساسی و تصمیمات فوری نسبت به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم داشته باشد.

نماینده مردم خمینی‌شهر در پاسخ به این سوال که در شرایط حاضر چرا رئیس جمهور از اقتصاددان ها و مشاوران زبده برای حل مشکلات کمک نمی گیرد، اضافه کرد: آن چرا که از مدیریت هفت ساله رئیس جمهوری در هفت سال گذشته دیده ایم چیزی جز مدیریت اقتضایی و آنی و لحظه ای نبوده است. امیدواریم به نصیحت ناصحان و تذکرات متذکرانی که هر روز در مجلس به دولت تذکر می دهند در این باقی مانده دولت توجه کند آبروی رفته را برگرداند.

خبرنگار: محمدسیاح

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x