۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

دولت در گل گرفته کارخانجات را باز کند/ معیشت مردم باید تامین شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: امروز مردم در تامین مایحتاج و معیشت خود مشکل دارند و دولت باید با راه اندازی کارخانجاتی که تعطیل شده اند به توسعه اشتغال و توان خرید مردم کمک کند.

سید کاظم موسوی، منتخب مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در خانه ملت در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری سلامت؛ در خصوص تامین معیشت مردم اظهار کرد: دولت باید آستین هایش را بالا بزند و به مردم خدمت کند، در حال حاضر مردم در تامین معیشت دچار مشکلات اساسی شده اند.

وی ادامه داد: اعتقاد ما این است که دولت خیلی به این موضوع توجه ندارد و مردم هم مردمی نیستند بتوان به این آسانی از کنار آنها گذشت. دولت باید در تامین کالاهای اساسی دقت بیشتری به خرج بدهد.

موسوی افزود: دولت باید برای توسعه اشتغال و همچنین راه اندازی کارخانجاتی که به درب آنها را گل گرفته اند با بکارگیری هر مکانیزمی از جمله سرمایه در گردش و مواد اولیه و پرداخت موعوقات و … که امکان دارد، آنها را احیا کنند وگرنه مشکلات کشور از این هم بیشتر خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: امروز قیمت ارز، سکه، مسکن و خودرو به شدت افزایش یافته و بعد از ۴۰ سال فراز و فرودهایی که مردم داشته اند، این وضعیت در شان آنها نیست.

وی در واکنش به صحبت های چند روز گذشته ظریف که گفته بود «دیگر نمی توانیم به مردم کمک کنیم» افزود: بیان چنین موضوعات به صلاح کشور نیست و هرکس در جمهوری اسلامی علیه ملت صحبت هایی کند باعث جریحه دار شدن احساسات مردم شود باید از مردم عذرخواهی کند و ما به عنوان نمایندگان مردم در مقابل چنین صحبت هایی خواهیم ایستاد.

خبرنگار: محمدسیاح

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments