۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
حق شناس در گفت‌وگو با خبرگزاری سلامت مطرح کرد؛

دولتمردان باید به فکر چاره‌ای برای حل مشکل دستفروشان باشند

عضو شورای شهر تهران گفت: مشکلات اقتصادی به گونه ای شده است که تعداد زیادی از آحاد جامعه مجبور شده اند که برای حل مشکلات اقتصادی خود از طریق دستفروشی امرار معاش کنند.

محمدجواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری سلامت با اشاره به آخرین اقدامات مدیریت شهری در خصوص ساماندهی دستفروشان شهر تهران و افرادی که در شهر سدمعبر می کنند، اظهار کرد: وضعیت دستفروشان به یکی از معضلات جدی مدیریت شهری و شورای شهر تهران تبدیل شده است.

سد معبر به یکی از مسائل اصلی شهر تهران تبدیل شده است

وی با بیان اینکه در حال حاضر ما با یک مسئله و مشکل جدی و به گونه ای متنافض در سطح شهر تهران مواجه هستیم، گفت: از یک طرف موضوع سد معبر به یکی از مسائل اصلی شهر تهران تبدیل شده و جامعه در این خصوص در معرض آسیب قرار دارد.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه تاکید کرد: همچنین مشکلات اقتصادی به گونه ای شده است که تعداد زیادی از آحاد جامعه مجبور شده اند که برای حل مشکلات اقتصادی خود از طریق دستفروشی امرار معاش کنند.

حق شناس تصریح کرد: مهمترین راهکار این است که از دولتمردان و مسوولان بخواهیم که برای حل مشکلات مردم و مشاغلی که به دست فروشی روی آورده اند به فکر راه و چاره ای باشند.

وی افزود: شهرداری تهران هم در تلاش است که با ایجاد نظم و ساماندهی مشکلات شهر تهران را رفع کند.

خبرنگار: مینا افسریان

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments